Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kırk hadis-i şeriften ilkini çalışmam

ignilal

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ismaildemirci.net
rcnLT.jpg

Arkadaşlar ilk defa böyle bir çalışma yapıyorum ve dernekler kermes yararına satılmak için tasarlanmıştır. 50*70 çerçeve ile satışa sunulacaktır. Ilgi çekip çekmeyeceği hakkındaki ve tasarım hakkındaki yorumlarınızı amatör olan ben kendimi geliştirmek için bekliyorum.

Son düzenleme:

hamit_kurklu58

🌟Usta Tasarımcı🌟
Değerli Aradaşım içeriğe kesinlikle lafımız yok Allah razı Olsun,görsel olarak bi fikrin varmı dersen arka planda ki zeminin rengini koyu kahverengiyle denersen sanki göze daha hoş gelicek, benim fikrim,eline sağlık

aserve

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Düşünce ve emeğiniz için ben de tebriklerimi sunuyorum.
Bilmiyorum denediniz mi ama arkadaşın dediği gibi arka plan renginde farklı renklerin koyu tonları denenebilir sanırım.
Diğer iki öneri de; açıklama bölümünde yazım hataları var bir kaç tane, gözden geçirilmeli ve www. ile başlayan adres, açıklamanın altında ve onun genişliği ölçüsünde olsa nasıl olur acaba?

bytgrfk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Emeğinize sağlık şık görünüyor yalnız açıklama metnini dar bir sütun içersine almışsınız bu nedenle okunaksız olacağını düşünüyorum en azından hattın sağından ve solundan blok alarak açıklama metnini biraz daha geniş bir sütun haline getirebilirsiniz diye düşünüyorum. Ayrıca sormak istediğim hat yazılarını (arapçaları) da siz mi yazdınız hattatmısınız bunu öğrenmek istedim, paylaşım için teşekkürler

ignilal

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ismaildemirci.net
@aserve güzel yorumun için teşekkürler. yazım hataları olduğu doğrudur. çünkü ilkin heyecanı olsa gerek :) inşaallah düzelteceğim. saygılar

bytgrfk saygı değer arkadaşım aslında yazım metnini bende pek beğenmedim. ama alt taraf çok boşluk kalıyor diye böyle birşey düşündüm ama inşaallah fikrinize göre değişim yapacağım .teşekkürler saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi: