Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

"Kişisel Çatı Records" ses kayıt studyosu Logo

birbizar

🌱Yeni Üye🌱
kcks.jpg

Arkadaşlar Mersin'de yeni bir studyo açtım ve logom eksik.5-10 dk da bunu yaptım.Zaten daha fazla harcasam da yıne aynı tarz bırsey cıkacaktı cunku program bilgim yok.Bu siteye studyo icin logo yaptırmaya gelmiştim ki çok güzel logolar gördüm ve mutlu oldum.Ben de benimkini koymak yorumlarınızı almak istedim

Benzer konular

hardz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hgrafik.net
mm.. sanırım bu logo değilde. banner tarzı birşey olmuş..
Çalışmanızı biraz daha derli toplu ve uyumlu hale getirmenizi tavsiye ederim.
Bir kartvizitte, tabelada kullanılmaya kalkıldığında sorun çıkaratacaktır..

Eğer bu konu hakkında bilginiz yoksa forumdaki freelance grafiker arama bölümüne iş ilanı veriniz. Daha başarılı ve kaliteli sonuçlar alacağınızı garanti ederim.. Birbirinden yetenekli arkadaşlarımız var çünkü.

C-Larinase

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hardz'a katılmakla beraber ;
Kişisel Çatı Recordz Yazıp üstüne /\ tarzı bişi koyabilirsin mesela

birbizar

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler :) eveden logodan çok her seye benzedı katılıyorum :) fazla program bilgim olmadıgı için idareten boyle basıt bırsey yapmak zorunda kaldım tekrardan teşekkürler arkadaşlar.ben de o ilanın nerede oldugunu merak edıyordum hemen vereceğim.

birbizar

🌱Yeni Üye🌱
kişisel catının uzerıne çatı koymak da aklıma geldı ama ılk akla gelen birşey sanırım kutucuk bi ev ve içine kişisel cati yazısı catının bacasına da baca yerıne mıkrofon olabilir sanırım.

birbizar

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar açtığım konuların silinmesini istiyorum kime ne söyleyeceğim bir türlü halledemedim ?