Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kitap Kapağı (Görülen Görülmeyen)

kenan_gun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Slm arkadaşlar örnek bir kitap kapağı çalışmamı sizlere sunuyorum konuyla ilgili fikirlerinizi paylaşırsanız memnun olurum...
teşekkürler

kitaplg1.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

GuMgUmOk

🌱Yeni Üye🌱
Gerçekten güzel :) şu orta kısmı çok beğendim :) ben sadece düz şerit koymuştum ama bunun gibi yapmaya çalışacam :) yapamazsam yardımını isterim :)

kenan_gun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok teşekkür ediyorum tabiki yardımcı olurum.

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
aklıma ilk gelen görülen görülmeyen bence görülen yazısını daha belirgin yapıp görülmeyen yazısınıda biraz daha silik yapabilirdin bu sadece bir fikir
yazar adı ve soy adı arasında boşluk bırakmamışsın kemalgün birleşik olmuş
ön kapak fena olmamış ama arka tarafdaki çok boş alan beni rahatsız etti
emegine sağlık

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Çok zorda kalınmadığı sürece yazı etrafına stroke verilmesinden yana değilm acıkcası, karakteri sertleştirdiğini düşünüyorum...
Sanırım DVD logosunu orda bir logo olsun diye koydunuz görüntü babında, son bir şey daha arka kapakdaki fotoğraf, sanki kitap yazdım değilde küçük dünyaları ben yarattım (mecazi anlamda kullanılmıştır yanlış anlaşılmasın) der gibi bakıyo nacizane benim fikrim bu tabi siz daha iyisini bilirsizin saygılar...

kenan_gun

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür edirim önerileriniz çok önemli benim için şimdilik taslağı bu tabiki sizlerin yardım ve önerilerinizle daha iyi olacak

eyvallah kardeş aslında resim evet biraz öyle yansıtmış dediğim gibi bu imgiler tamamen taslağın oluşturan neslerin değişken olacak zamanla

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tipgrafik sorun dışında herşey çok hoş görünüyro ellerinie sağlık

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence trikromi den vaz geç varak yaldız uylaması yap tasarıma daha hoş gider siyah zaten asildir siyahı seçenlerde eline sağlık

hackmemo

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaki yazarın resmi siyah beyaz olup yanda da yazar hakkında bilgi verilseydi ve fotoğraf daha farklı bir şekilde çekilseydi gayet güzel olabilirmiş

devran

🌱Yeni Üye🌱
Kapak tasarımınız çok güzel olmuş ama sormak istediğim bir şey olacak. Kapak zemini siyah ama sanki pürüzlü siyah gibi. Zaten kapakta ilgimi çeken orası oldu:wink: Peki zemini nasıl yaptığınızı da açıklarmısınız? Teşekkürler...

GuMgUmOk

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar şu orta kısımı nasıl yapabiliriz bu konuda bir döküman varmı yada yardımcı olabilecek birileri varmı.Yardımcı olaursanız çok sevinirim.saygılar..

miroslava

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sade ve şık bi çalışma olmuş, emeğine sağlık......

Burax34

🌱Yeni Üye🌱
Pencere kısmı çok hoş olmuş Tebrikler.

ercü

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gerçekten sade ve hoş olmuş ellerine sağlık

filizzz

🌟Usta Tasarımcı🌟
resim kapağa göre çok renkli kalmış siyah beyaz ve farklı bi resim daha güzel durur elinize sağlık