Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kitap Kapağı Yorum Lütfen "Cumhuriyet Muhafızları"

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
sade birşey olsun istenildi
içindeki konusunu bilmiyorum ama tam olarak din ile siyasetin birbirine girdiği bunuda sarık ve subay şapkası ile anlatmaya çalışıldıgını sanıyorum benden istenilen subay şapkası sarık vede büyük yazı ile cumhuriyet muhafızları yazsın birde yayın evi adı okadar tasarım bana ait donelerde bana ait fikir isteyen kişiye ..

1.jpg

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
üstteki şerit gereksiz bence...bide arkaya koyduğun şekil ne anlama geliyo anlam veremedim...yazıda çok büyük biraz daha küçültsen iyi olur gibime geldi...kolay gelsin...ha bide bide gölgelerin değerini biraz daha kısabilirsin...şimdi kolay gelsin...:):)

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
üstteki şerit gereksiz bence...bide arkaya koyduğun şekil ne anlama geliyo anlam veremedim...yazıda çok büyük biraz daha küçültsen iyi olur gibime geldi...kolay gelsin...ha bide bide gölgelerin değerini biraz daha kısabilirsin...şimdi kolay gelsin...:):)

yazıyı rafta görünmesi açısındna özellikle şu dönemde kapagın farkedilmesi ve kitabın satılması açısındna büyük istiyorlar..

arkadaki şekil kırmızı uçuşan kana benzeyne bir efeckt bazı sahnelerinde kan var sanırım romanın....

yansımalara gelince belki iyi olabilir düşürülse..

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
şu kırmızı uçuşan kana benzeyen efekt güzel durmuyo bence.kaldrsan daha iyi olr.bide kitabın adını büyük font istenmiş ama çok basık duruyo.rahat okunmuyo.

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Şapkaların yansımaları benide rahatsız etti çok pazla ayrıca neden çapraz onuda anlamadım

kasvera

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok acemi bir çalısmaya benziyor yazıları sündürmemeliydin şapka ve sarığın gölge efektide uymamış içeri girmiş ve nesneler öne çıkmış acemi :)

güneş gün

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende bir şey hazırladım sadece can sıkıntısından

canının sıkıldığı gayet belli .. bence canının sıkıldığı zaman bişey yapma.. tasrım can sıkıntısıyla olacak bişey değil..halbuki canının sıkılmadığı zamanlarda uzun uğraş ve düşünmeler sonucunda emeklerinin ve aklından geçenlerin parmak uçlarından doğru olarak can bulmasıyla olur...

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
:)..... .. can sıkıtıntısından iş yapan çok şu aralar piyasa durgun çünkü :)

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
bence isimden cok resımlerı on plana cıkarsan gunumuz turkıyesınde kıtap daha cok dıkkat ceker.. o kadar dogru resım secmıssın kı ısme gerek kalmıyor.. !!!!!

mySquiTe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
subay şapkasının altına sarık gölgesi sarığın altına subay şapkasının gölgesini koysan madem birbirinin içlerine girmesini eleştiriyorlar kitabın konusunda.. bir de fontu değiştirip stroke unu kaldırırsan tam süper olucak :)

bayram7007

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence kitabın ismini daha kalın bir karakter ve biraz daha küçük kullan derim ve ayrıca sarık se subay şapkası iyi seçim ama arkaya cumhuriyet savaşında bir görüntü kullanmanı ve eskitme efekti uygulayıp %60 opacity ile kullanmanı öneriyorum. dene bence fikir fikirdir. iyi çalışmalar.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
tşk ederim güzel eleştirileriniz ve önerileriniz için .. bunları dikkate alıp bir çalışma daha yapıcam ..