Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kızmayın Bayanlar:) Buyurun Can DÜNDAR'dan Erkek Dediğin...

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Seni elinin tersiyle değil avucunun içiyle kavrayacak. Bileceksin ki emin ellerdeyim, başkası tutamaz elimi böyle.

Rahat olacaksın yanında, çok konuşmayacak, beynini didiklemeyecek.

İnce olacak; seni senin kadar düşünecek. Sen onu merak ettiğinde kendisine hesap soruluyor havalarına girmeyecek. Senin inceliğine karşı umursamaz sözler sarf etmeyecek.

Adamın sinirini bozmayacak, cinlerini tepesine çıkarmayacak, sanki sen onun için varmışsın her ne zaman istese emrine amadeymişsin, o ne yaparsa yapsın her istediğinde yanında elinin altında olacakmışsın triplerine girmeyecek.

Sen ona sevgini hissettirdiğinde, sen ona kayıtsız şartsız aşıkmışsın gibi havalara girmeyecek.

Erkek dediğin ilgi gördüğünde ilgiyle, sevgi gördüğünde sevgiyle karşılık verecek.

Erkek dediğin, sen onun için kendine baktığında, sırf ona daha güzel görünmek için giyinip kuşandığında hiçbir şey olmamış gibi davranmayacak.

Ruhunu okşamasını bilecek. Romantik olacak kimi gün habersizce kucağında çiçeklerle çıkıp gelecek. Özel günleri unutmayı marifet sanmayacak.

Kayıtsız olmayacak senin bütün zarafetine karşı. Gerçekten seven bir kadın sevgi ve ilgi bekler, erkeğine verdiği aşkın karşılığında küçük bir tatlı söz, kısa bir mesaj, bir çağrı bile onu mutlu edebilir. Erkek dediğin bütün bunları cebinden para harcıyormuş gibi cimrilikle yapmayacak.

Ben aranmayı, çok aramayı sevmem demeyecek. Her şey kendi istediği gibi olsun istemeyecek. Sadece kendi canının istemesine bağlamayacak her şeyi.

Erkek dediğinin, hissettiğiyle yaptığı şey arasında uçurum olmayacak. Cesur olacak cesur. Seni seviyorum derken korkmayacak, başka şeylerin arkasına gizlenmeyecek.

Seviyorum deyip bir sonraki perdede kaçmayacak, özlüyorum diyorsa gelecek, kaybetmek istemiyorum diyorsa kaybetmeyecek.

Erkek dediğin askına sahip çıkacak. Korkak olmaz erkek dediğin. Erkek dediğin iyi sevişecek. Koyun gibi yatmayacak, bir an önce şu iş bitse demeyecek.

Aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin. Bir baba şefkatiyle seni alnından öptüğünde bileceksin ki sevgisi geçici ve zayıf değildir.Ve sevgiyle öptüğünde dudaklarından bileceksin ki öpüşün tek sebebi şehvet değildir.

Erkek dediğin yakışıklı olacak, çekici olacak ama bundan çok daha öte bir şey...
Zeki olacak.

Kadının küçük yalanlara, bahanelere inanmayacağını, kendisini kendi gibi tanıdığını bilecek. Kadının zekasını küçümsemeyecek kadar zeki olacak. Zeki olacak, seni bir hamur gibi karmasını bilecek, o hamura kendisi
katmasını da.

Değerlerini bir anlık hevesler uğruna satmayacak.
Namussuzluğunu, ahlaksızlığını ancak ve ancak seninle yataktayken kullanacak.

Erkek dediğin önce sevecek.
Kendini sevmeyen erkekten kimseye hayır gelmez. Bir bakarsın ki yıllar sonra bu adamla ne yatağa sığıyorsun, ne toprağa... Koluna girip gezmesini bileceksin gururla, koynuna alıp sevişmesini de. Babalığını da bilecek, ana-babaya hürmet etmeyi, kadir kıymet bilmeyi, vefakarlığı, fedakarlığı...

Erkek dediğin seni koruyacak,kuşatacak.

O nerede olursa olsun seni koruyacağını bileceksin.
Pısırık olmayacak erkek dediğin. Erkek dediğin erkek olacak.
Seni sadece sen olduğun için sevecek. Parayla pulla, kariyerle, güçle, kimin ne dediğiyle hareket etmeyecek.

Hem sevgilin, hem arkadaşın, hem dostun, hem baban, hem çocuğun olacak, huzurla bağrına basacaksın.

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Oldu gözlerim doldu:D

graf_ipek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
CAN DÜNDAR işte...Yine harika...Teşekkürler paylaşım için:) Bir de niye kızalım yahu çok doğru kelimesi kelimesine:)

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Bir önceki paylaşımda Kadın Dediğin adlı yazıyı paylaştım. Belki bayan arkadaşlar gönül koyar diye peşine de bunu paylaşmayı uygun gördüm:)

redeath333

🏆Pro Tasarımcı🏆
Borçlar milletin belini bükmüş; nasıl erkek hissetsin nasıl kadın hissetsin millet kendini..
Hislerini aldılar milletin..

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Sevgi varsa, her şeyin üstesinden gelinebilir.... Önemli olan birbirlerine sıkı değil sımsıkı kenetlenmektir.

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
Bayıldım mükemmel ötesi :)

İnce olacak; seni senin kadar düşünecek. Sen onu merak ettiğinde kendisine hesap soruluyor havalarına girmeyecek. Senin inceliğine karşı umursamaz sözler sarf etmeyecek.

Varmı böyle bir erkek :)

kurbaa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu maddeler harikaymış yaa...

Ruhunu okşamasını bilecek. Romantik olacak kimi gün habersizce kucağında çiçeklerle çıkıp gelecek. Özel günleri unutmayı marifet sanmayacak.

Erkek dediğinin, hissettiğiyle yaptığı şey arasında uçurum olmayacak. Cesur olacak cesur. Seni seviyorum derken korkmayacak, başka şeylerin arkasına gizlenmeyecek.

Seviyorum deyip bir sonraki perdede kaçmayacak, özlüyorum diyorsa gelecek, kaybetmek istemiyorum diyorsa kaybetmeyecek.

Erkek dediğin askına sahip çıkacak. Korkak olmaz erkek dediğin. Erkek dediğin iyi sevişecek. Koyun gibi yatmayacak, bir an önce şu iş bitse demeyecek.

Aşksız yatmayacak yatağa ve sen bunu bileceksin. Bir baba şefkatiyle seni alnından öptüğünde bileceksin ki sevgisi geçici ve zayıf değildir.Ve sevgiyle öptüğünde dudaklarından bileceksin ki öpüşün tek sebebi şehvet değildir.

Erkek dediğin yakışıklı olacak, çekici olacak ama bundan çok daha öte bir şey...
Zeki olacak.

Değerlerini bir anlık hevesler uğruna satmayacak.
Namussuzluğunu, ahlaksızlığını ancak ve ancak seninle yataktayken kullanacak.

Erkek dediğin önce sevecek.
Kendini sevmeyen erkekten kimseye hayır gelmez. Bir bakarsın ki yıllar sonra bu adamla ne yatağa sığıyorsun, ne toprağa... Koluna girip gezmesini bileceksin gururla, koynuna alıp sevişmesini de. Babalığını da bilecek, ana-babaya hürmet etmeyi, kadir kıymet bilmeyi, vefakarlığı, fedakarlığı...

Erkek dediğin seni koruyacak,kuşatacak.

O nerede olursa olsun seni koruyacağını bileceksin.
Pısırık olmayacak erkek dediğin. Erkek dediğin erkek olacak.
Seni sadece sen olduğun için sevecek. Parayla pulla, kariyerle, güçle, kimin ne dediğiyle hareket etmeyecek.

Hem sevgilin, hem arkadaşın, hem dostun, hem baban, hem çocuğun olacak, huzurla bağrına basacaksın.

Sadece bunlar olsa yeterde artar bile...

Hee unutmadan;
Eşi uyumadan uyumamalı erkek dediğin...
Eşinin uyumasını beklemeli önce, beklerken uyumasına yardımcı masallar da anlatsa süpper olur...

Çook teşekkürler paylaşımın için..
Doğru söze ne denir ki?
Ama yook bukadar mükemmeli...

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️

Bir erkek olarak; sanmıyorum:)

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Dengede olmalı aslında her şey. Ne fazla nede eksik. O yüzden mutsuzlukları peşi sıra takip ediyor birbirlerini. Uysa ki; biraz anlayış, biraz hoşgörü, biraz şefkat birçok ağrı ve sızıya merhem olur hayatımızda.
Sevgiyle kalmanın dileği ile bu güzel yazıda ayak izlerinizi görmek çok güzel:)

N.design

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.stropiyerci.com
can-dundardan-erkek-dedigin

tanımının...

sınıfına kaydı yapılmıştır. :)

Borçlar milletin belini bükmüş; nasıl erkek hissetsin nasıl kadın hissetsin millet kendini..
Hislerini aldılar milletin..

işte tanım budur, bay da bayan da bunun bilincinde olsa huzur ve mutluluk kaçınılmaz olur küçük şeyler ile mutlu olmayı bilmeli insan, böyle beyaz atlı prenss masallarına benim karnım tok... :)
umarım sözlerim yanlış anlaşılmaz...

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
tanımının...

sınıfına kaydı yapılmıştır. :)

işte tanım budur, bay da bayan da bunun bilincinde olsa huzur ve mutluluk kaçınılmaz olur küçük şeyler ile mutlu olmayı bilmeli insan, böyle beyaz atlı prenss masallarına benim karnım tok... :)
umarım sözlerim yanlış anlaşılmaz...

Ufak şeylerle mutlu olabilmek için ufak mutluluklar edinmek lazım ama değilmi ?:smile:

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Ufak şeylerle mutlu olabilmek için ufak mutluluklar edinmek lazım ama değilmi ?:smile:

Günün yorumu bu olsa gerek.

Mutlu olma hakkını ne borçlar, ne sıkıntılar nede başka bir sorun insanın elinden alamaz bence....

N.design

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.stropiyerci.com
Günün yorumu bu olsa gerek.

Mutlu olma hakkını ne borçlar, ne sıkıntılar nede başka bir sorun insanın elinden alamaz bence....
Kusura bakma ama ne insan lar var mutlu olmaya hakları yoktur, onlar kuru ekmek ile mutlu olur ve değerini bilir.
sırtı pek karnı tok aşk ve sevgi yaşamak kolay

ufak mutluluklardan kastın ne tam anlayabilsem daha net bir cevap verebilrim...!

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
ufak mutluluklardan kastın ne tam anlayabilsem daha net bir cevap verebilrim...!

senin bahsettiğin küçük mutluluklardan bahsediyorum...
Bir erkeğin kadınını sahiplenmesi bile mutluluktur kadın için...
Peki ya erkek için ?

Bunlar yapılmıyorsa ufak mutluluklarda olamaz demek istiyorum ki bundan kaçınanlar bile var...

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆

şiirler zaten ımkansızları dile getirir:D