Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Knight Online Roque Okçu Yağlı Boya Çalışmam

scholarx11

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar 50x70 cm boyutunda tual ' e knight online karakteri olan roque çalıştım inşallah beğenirsiniz satın almak istiyen olursa satabilirim:)

k11jh2t6vf9egpxsy7w13moou6.jpg

meryem014nb2.jpg

kimqgcroij2.jpg

meryem026bp0.jpg

meryem035ll4.jpg

meryem044ne4.jpg

sergibuyukdc5.jpg

48922624df4.jpg

97296797sv6.jpg

Benzer konular

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
1. Neden chitin shell değil 2 bu ok + kaç niye yanmıyor ^^:)

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel benzetmişsin kopya çektigine yemin bile edebilirim

graphic1an8.jpg

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
benim bu oyunun delisi çok arkadaşım var.sabahtan akşama kadar night kasıyolar allahım ya bana bile oynatmışlardı çocuk çarını satıp ev kirasını bile veriyodu:D.başarılı olmuş.

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel benzetmişsin kopya çektigine yemin bile edebilirim

graphic1an8.jpg

bu resimleri görünce hatayı farkettim bu adamın beli omuzu kalçası aynı ölçüde çok büyük bir boyut hatası var zırhları çıkarttığın zaman acaip biri çıkar ortaya valla bunu satamassın söylim sana

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu resimleri görünce hatayı farkettim bu adamın beli omuzu kalçası aynı ölçüde çok büyük bir boyut hatası var zırhları çıkarttığın zaman acaip biri çıkar ortaya valla bunu satamassın söylim sana

birincisi resimleri aynı boyutta değil :) kopya oldugu belli ikincisi resmi ben yapmadım yapan arkadaşa söyle satamayacağını

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel olmuş:Dkendi oynadığın karaktermi?

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
birincisi resimleri aynı boyutta değil :) kopya oldugu belli ikincisi resmi ben yapmadım yapan arkadaşa söyle satamayacağını
yok bende yağlı boya olan resime diyorum zaten karakterin 90 60 90 olması lazım :) yada böyle bir orantıda ama resmimiz 70 60 70 olmuş gibi duruyo. ya kopya diye düşünme bence çünkü ressamların çoğu model kullanır:)

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu oyunu oynamadım dersem yalan olur :rofl:
Güzel oyun ama sosyal hayat kalmıyor bu oyunu oynayınca. Çok zaman ve emek isteyen bir oyun. Resim çok güzel olmuş emeğine sağlık.

YaWuZz

🌱Yeni Üye🌱
Oyun arkadaşın hayatında okadar önemli yer etmişki sergide bile oyundan bir karakter resmetmiş :) Ölçüler uymasada detaylı bakılmadığı zaman hoş görünüyo :) ama shell giyinmiş human mage kadar karizmatik char yok bence :)

Mhmmt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
knightı zorda olsa bırakmısmıs olan biri olarak ilk bakısta beyendim ama gerçeği ile yan yana gelince bazı hatalar var tabi.ama bence bunlara hata denmez cünkü resimi sen kendin yorumlamıssın.(....o balık değil resim.... misali)eline sağlık. ama orc shelli warior daha güzel olur :)özellikle kara kalem calısmasıyla

ZirZoop

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Aman arkadaşlar ben bu oyuna 6 yılımı çürüttüm zor bıraktım sigaradan beter bir illet bu oyun

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
itemleri de yanında verilecekse birkaç m verebilirim :) human değil yoksa değer artardı bence. rogue iyi bir seçim :D ama ok yanmıyor? herşey bir yana ellerinize sağlık.