Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

konyanın gururu iletişim fakültesi(yorumlarınızı bekliyorum)

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
selukiletiimcopy.jpg

Benzer konular Forum Tarih
max1299 Web Tasarımı 0 488
max1299 Web Tasarımı 2 969
EGI-Visuals Araç Giydirme 0 1K

Benzer konular

lucasgursaka

🏆Pro Tasarımcı🏆
yazının beyaz gölgeleri pek hoş olmamış ve yanlarındaki logoların yatıklığı estikliği kaçırıyor ...

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
selukiletiim.jpg
bu daha sade olanı

kycdizayn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Allah Allah Konya'nın gruru siz miydiniz? :)

2.çalışmanız 1.ye kıyasla daha sade.

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
Allah Allah Konya'nın gruru siz miydiniz? :)

2.çalışmanız 1.ye kıyasla daha sade.

zaten altınada yazdım sade olanı diye ;) evet bu arada konyanın gururuyuz ;) başarılar herkese teşekkürler yorumlar için.

EcreWeb

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İletişim mi, iletisim mi?

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Kanatlar olmasa çok daha gizemli ve hoş bir görüntü olabilir.... Logonun genel halini düşününce ele yansıyan ışık rengi biraz düşündürücü. Mavi değil de Turuncu ağırlıkta olmalı bu çalışma... elleirnize sağlık.

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
selukiletiim.jpg

siz nasıl isterseniz arkadaşlar ama benim favorim 2. resim ;)

prometheus2000

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iletişim fakültesinden cıkan işe bak allah aşkına insanda biraz gorsellik olur herseyden önce ve ozgunluk bakınız devlet hava limanları işletmelerinin logosuna:))

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
iletişim fakültesinden cıkan işe bak allah aşkına insanda biraz gorsellik olur herseyden önce ve ozgunluk bakınız devlet hava limanları işletmelerinin logosuna:))

arakadaşım biz devlet hava limanı değiliz,ayrıca bu işlerde yeniyim yaptığın yorumdan senin de profesyonel olduğun söylenemez.

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Kendi fakültem olduğu için söylemiyorum ama Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi sadece Konyanın değil Türkiyenin de gururu, İletişim alanında düzenlenen yarışmalarda aldığı ödüllerle bir çok fakülteyi geride bırakıyor:)
çalışmanda ise mavi renkli olan daha iyi bence.

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
okul arkadaşıyız o zaman yorum için teşekkürler.söylediklerinede sonuna kadar katılıyorum:)

seyyah133

🌱Yeni Üye🌱
Açıkçası daha da çalışılmalı üzerinde... selçuk üniversitesi yazısı zorla okunuyor. İletişimciler daha iyi bilirler yani bir afişe bakıldığında gözü yoracak bir anormallik olamamalı.. Birde ahenkte sıkıntı var mavi olan da..

Teknik bilginiz var fakat benim kanaatim şu ki estetik bilgisi de olmalı... Estetik yönünden sıkıntılı bir çalışma..

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
Açıkçası daha da çalışılmalı üzerinde... selçuk üniversitesi yazısı zorla okunuyor. İletişimciler daha iyi bilirler yani bir afişe bakıldığında gözü yoracak bir anormallik olamamalı.. Birde ahenkte sıkıntı var mavi olan da..

Teknik bilginiz var fakat benim kanaatim şu ki estetik bilgisi de olmalı... Estetik yönünden sıkıntılı bir çalışma..

sağol yorumun için ben de kabul ediyorum zaten daha çalışılması gerekildiğini can sıkıntısından yaptığım bir çalışma bu:) kolay gelsin herkese

j4ck4l

🌱Yeni Üye🌱
bence de biraz daha çalışılsa güzel olurdu .

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
1-2-3 çalışmalar sırayla daha da güzelleşiyor :) demekki biraz daha uğraşırsan tamamdır :D eline sağlık