Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kör

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
KÖR
En çok kalabalık içinde yalnız kalırız.
En tok, sofrada kürdan koyacak yer bulamadığımız zamandır.
En büyüğümüz en küçüğümüzü ayağı ile ezdiği an varolur.
Ve en küçüğümüz sağ kolunu vermeye hazır olduğunda, büyür.

En güvenlisi onun kollarıdır.
Aşk, en güvensiz ve en karşı konulmaz yerin yine onun kolları olduğu zamana verilen addır.
En sabırlımız dişlerini dökerken, en sabırsız olan masaya parmaklarını vurur.

En inançlımız aynaya bakmazken, “aslında yokuz” diye bağıranımız düşeni havada yakalar koltuk altından.

Körlerimiz görür, görlerimiz körmez bile.

Sahiplerimiz ipimizi bırakırken, özgürlük için öldürenler, özgürlük için ölenlerin mezarına tükürür.
En cesaretlimiz zırhlar giyerken, en cesaretsiz olanımız incecik bir ağacın arkasına saklanır.

En terbiyelimiz annemizken, en terbiyesizimizi annemizle aynı yatakta buluveririz.

Görlerimiz körken, körlerimiz gülerken…

En çok bağıranın yanına koşarız, en sessiz duranımızın daha çok canı yanar, bilmeyiz.
En çok sessizlikte duyarız, en sağırımız en çok konuşanımızdır.

Azı karar diyenin hep yastığının altı doludur da, avucundakini başkasının avucuna koyanın elleri kanar.

Enler, boylara geçerken, görlerimiz kör, körlerimiz gülerken ben çok sıkılıyorum…

Kime ait olduğu konusunda bir sonuca ulaşamadım..

Benzer konular

evreninmerkezi

🌟Usta Tasarımcı🌟
parçaların içinde beni bulmak güzeldi. . . :)

Teşekkürler paylasim için

bukalemunreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eh bazen yalnızlık iyidir ..düşünmesine yarar insanın . her saniye yeni birşey düşümürken bir diğeri gelir aklına. verbir diğeri daha ..sonra nedenler başlar nasıllarla beraber aynı anda sonra çok soruyor diye kalbin kızar aklına aklın çalışmaya devam eder sureklı devam sorulara...cıkamassın ıcınden bir süre kalbın ordan oraya vurur beynini..beynin kalbini parcalar keskin tırnakları ile... devamını sen bılıyorsun aslında.. aynaya bakmaya gerek yok içinde saklı ona olan inancın..kör bile olsan hıssetmek onu deger enkötü anların yaşananların hepsine. o yaratan...sadece biraz daha sabır .saygılar :) yazın cok guzel

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
parçaların içinde beni bulmak güzeldi. . . :)

Teşekkürler paylasim için

Herkes için birşeyler serpiştirmiş yazar :)
Rica ederim..

eh bazen yalnızlık iyidir ..düşünmesine yarar insanın . her saniye yeni birşey düşümürken bir diğeri gelir aklına. verbir diğeri daha ..sonra nedenler başlar nasıllarla beraber aynı anda sonra çok soruyor diye kalbin kızar aklına aklın çalışmaya devam eder sureklı devam sorulara...cıkamassın ıcınden bir süre kalbın ordan oraya vurur beynini..beynin kalbini parcalar keskin tırnakları ile... devamını sen bılıyorsun aslında.. aynaya bakmaya gerek yok içinde saklı ona olan inancın..kör bile olsan hıssetmek onu deger enkötü anların yaşananların hepsine. o yaratan...sadece biraz daha sabır .saygılar :) yazın cok guzel

Kalp ve beyin iki ezeli rakip gibi..
Ama ikisininde gönlü olsun diye bazen mantığına uyarsın bazen kalbine .. :wink:
Ben teşekkür ederim...

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Derinlemesine okunduğunda çok anlam çıkıyor içinden.
Bazen iyi gelmiyor derinlere dalmak, çıkalmaz hal alır diye. O yüzden yüzeysel okudum. Çok güzel bir yazı. Teşekkürler canım. :)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Derinlemesine okunduğunda çok anlam çıkıyor içinden.
Bazen iyi gelmiyor derinlere dalmak, çıkalmaz hal alır diye. O yüzden yüzeysel okudum. Çok güzel bir yazı. Teşekkürler canım. :)

Ayne öyle güzelim..
Ayrıntılar tokat gibi iniyor suratına yinede birkaç kez okumaya değer satırlar..
Rica ederim fıstığım :wink: