Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kuaför Fiyat Listesi Deneme

ToLGaONaN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Slm Arkadaşlar Broşür Deneme Çalışmam
Yorumlarınızı Bekliyorum
Her Eleştiri Ve Ya Yorum
Yeni Bir Fikirdir Bence

Benzer konular

Kbr2709

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Zemini tamamen bayan görseli olarak kullanman yazıya toplaman gereken dikkati dağıtıyo, yazdıgın zemini boş brakman daha dikkat çekici olacaktır. Kuaför için daha önce kendi yaptığım çalışmamı gönderiyorum sana. İyi çalışmalar :)

gv4pt.jpg
[/url][/IMG]

ToLGaONaN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Vektörün Güzelmiş Bende Vektör Deposu Yok Sade Kalacağına Öle Bi Süsleme Yapdım :)

adige_saygin

🌱Yeni Üye🌱
Bence çalışman ikinci mesajdaki çalışmaya göre çok daha iyi
fiyat listesindeki yazılara daha belirgin bir counter atarsan daha rahat okunur

benimki sadece fikir genel olarak güzel olmuş verilmesi gereken mesaj verilmiş :)

ToLGaONaN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bence çalışman ikinci mesajdaki çalışmaya göre çok daha iyi
fiyat listesindeki yazılara daha belirgin bir counter atarsan daha rahat okunur

benimki sadece fikir genel olarak güzel olmuş verilmesi gereken mesaj verilmiş :)
Teşekkür Ederim Mesaj İçin Saol

xXQq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir fon fotoğrafının üzerine yazıların yerleştirilmesiyle oluşturulmuş. Eğer bir ajansta çalışıyorsanız bir şey diyemem, tasarım yapmaya vaktiniz olmuyor. Ama aksi durumda, biraz daha çaba harcamanızı önereceğim. Şahsi kanaatim, yazılar fazla büyük olmuşlar. Dolayısıyla da genel bir kalabalık göze çarpıyor. Yarı şeffaf dikdörtgenler yeni başlayanlarca çok tercih edilir fakat gereksiz bir kalabalık yaratır, düzeni bozarlar. "Yeni personelimizle hizmetinizdeyiz"i sevdim ama keşke "personelimizle" ortalansaydı. Ayrıca başka yazı tipleri seçilmeli, bir de imlalara dikkat edersek fark yaratırız. Kolay gelsin.

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Dostum fontları değiştir derim ve resime biraz feather uygulayabilirsin

ToLGaONaN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir fon fotoğrafının üzerine yazıların yerleştirilmesiyle oluşturulmuş. Eğer bir ajansta çalışıyorsanız bir şey diyemem, tasarım yapmaya vaktiniz olmuyor. Ama aksi durumda, biraz daha çaba harcamanızı önereceğim. Şahsi kanaatim, yazılar fazla büyük olmuşlar. Dolayısıyla da genel bir kalabalık göze çarpıyor. Yarı şeffaf dikdörtgenler yeni başlayanlarca çok tercih edilir fakat gereksiz bir kalabalık yaratır, düzeni bozarlar. "Yeni personelimizle hizmetinizdeyiz"i sevdim ama keşke "personelimizle" ortalansaydı. Ayrıca başka yazı tipleri seçilmeli, bir de imlalara dikkat edersek fark yaratırız. Kolay gelsin.
Yorum İçin Saol Ama Çalışdıgım Yer Topkapı Saniyenin Bile Önemi War :)
Ve Müşderilerin Şu Sözü Meşhurdur Abicim Yazı Koçaman Olsun İşi Ne Kadar Sündürebiliyorsan Sündür Göze Çarpsın Olay Bu Topkapı :)

xXQq

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorum İçin Saol Ama Çalışdıgım Yer Topkapı Saniyenin Bile Önemi War :)
Ve Müşderilerin Şu Sözü Meşhurdur Abicim Yazı Koçaman Olsun İşi Ne Kadar Sündürebiliyorsan Sündür Göze Çarpsın Olay Bu Topkapı :)

Doğru söylüyorsun. Dün birkaç saatte bir çiğköfteciye broşür, kartvizit, damla bayrak ve cam yazısı hazırlayıp bir de yazıları uyguladım. Oluyor böyle şeyler.

senoladnar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir Kere Adres Belirtirken Adres: ...... Bu ibareden kaçın... Zaten okuyan adres olduğunu anlıyor.. Bu çalısmayı bir basamak arkaya atar.. Her zaman için Font + Renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Font İnce Daha modern bi yaazı karakteri olduğu taktirde sececeğiniz renklerle hafiliği yansıtacağınızı düşünüyorum..

Ne olursa olsun emeğe saygı tabi ellerinize sağlık ..:)