Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kulp Kaymakamlığı "ÇOCUK FESTİVALİ'' Afişi

omerkolakan

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.omerkolakan.com
50x70.jpg

Kulp Kaymakamlığına Yapmış Olduğum Afiş ''GÜLER YÜZLÜ ÇOCUK FESTİVALİ'' Afişi

Benzer konular

s.aşık

🏆Pro Tasarımcı🏆
ama bu çocuklar hiç gülmüyor :D

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
İyi, güzel, hoş ama "GÜLER YÜZ" değil, "GÜLERYÜZ" olmalı. Ayrıca diğer yazım hatalarını söylemiyorum, onları da düzeltirseniz daha iyi olacak...

İyi çalışmalar.

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Öncelikle, *FORUM KURALLARInı okumanızda, okuduysanız da tekrar gözden geçirmenizde fayda var diye düşünüyorum. Zira yaptığınız forum kuralı ihlali şöyledir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durumlarda konuları ve mesajları kilitlenen ya da silinen üyelerin site yönetiminden açıklama bekleme hakları bulunmamaktadır.
Konuya, forumumuzun "arama özelliğini kullanarak" ulaşmaya kalksam, "Afiş Çalışmam" diye arattırmamı düşünemezsiniz sanırım. :) Biraz daha dikkatli olursanız sevinirim. :angel: Bir öneri olarak algılayın lütfen!

Çalışmanıza gelince...
Yorum yapan arkadaşlarıma katılmakla birlikte; üst kısımdaki renkli kuşağın gereksiz olduğu kanaatindeyim. Nitekim, "Güleryüzlü Çocuk Festivali" logosu ile "Güleryüzlü Çocuk Festivali / 24-30 Mayıs 2010" ifadesini gölgelemiş durumda! Yani arka plana itmiş...

Bunların dışında; alt kısımdaki logoları, çalışmayı ortalayacak şekilde değil de soldaki boşluğu dolduracak şekilde yerleştirseniz, sanki daha iyi olacak gibi geldi bana.
Şahsi yorumum ve önerilerim bu yöndedir.
Birkaç düzeltme ve üzerinde oynama ile amacına daha uygun hale geleceğini düşünüyorum.
Emeğinize sağlık, kolay gelsin. :angel: +REP

Son düzenleme:

Ufuk Cebeci

🏆Pro Tasarımcı🏆

arkadaşım bunun sebebini açıklarmısın çalışmayı yapan arkadaşımız vasat olmasındaki sebebi görsün ve hataları varsa düzeltsin, bizlerde bu çalışma hakkında sizin bu yorumu yapmanızı sağlayan hataları anlayalım.