Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kurulum sorunu

kingy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bugün, işyerinde kullandığım corel x3 üst üste hata verince silip yeniden kurdum.Kurulumu tamamlıyor ama açılırken corel logosunun , aplikasyonların vs. yüklendiği ekran biraz bekledikten sonra pat diye kapanıyordu.Aynı bilgisayarda corel 12 de var ve normal çalışıyor ama dosyalarım x3 formatında olduğundan acil işlerimi de yetiştiremedim ve saatlerce bu sorunla uğraştım.Artık durumun aciliyetine binaen işimi görmek için portable corel x3 (ler) (sanırım 5 adet) üst üste indirip açtım ama aynı hatayı verip kapandı.Yarın sorunu nasıl çözerim diye düşünmeye başladım.
Bu sorunu nasıl çözebilirim veya en azından x3 formatındaki dosyalarımı nasıl 12 de açarım? Harici bir converter filan bilen var mı?

Benzer konular

grafist

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dilemek.net
kardeş bi şunu dene:

bütün templeri temizle ve bilgisayarı yeniden başlat. hiçbir programı çalıştırmadan ve hiçbir klasörü açmadan görev yöneticisine gir ve açılışta çalışan bütün programları sonlandır. hatta LOCAL SERVICE ve NETWORK SERVICE dışında çalışan herşeyi kapat derim. ama svchost.exe lere dikkat et. biyerden sonra b.sayarı kapatyor :)
exploreri falanda sonlandır ve uygulamalar bölümünden yeni görev diyerek coreli göster. bi böyle dene corel açılırsa dosyalarını 12ye çevir. sonra 12de çalışmaya devam et.
açılırsa geçici olarak işin görülmüş olur daha sonra yine ilgileniriz.

kingy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler, yarın bunu deneyeyim inş. Makine zaten iki gün önce formattan geldi, müşterilerle de bizim pazarlama müdürüyle de kötü olmak üzereyim işler yarım yarım kaldı.. :(