Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kurumsal Kimlik çalışması

efeem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kurumsalyp9.jpg

Zeytinyağı firması için kurumsal kimlik çalışması yorumlarınızı bekliyorum. Sizden gelen yorumlar doğrultusunda geliştirmek istiyorum. Yorumlarınız önemli o yüzden. İyi yada kötü eleştirin lütfen.

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öncelikle şunu söylemeliyim kartvizitteki dalga çok abartılı olmuş ve logoyu yutmuş... Kartvizitteki dalgayı daha ince kullanmalısın... Antetlideki gibi mesela ve logonun yeşilinin %15 tramı ve sarınında aynı şekilde tramını kullanmalısın... Yoksa karışıklığa yol açarsın... İşe kartvizitten başladığımıza göre kartvizitte kullandığın dalga eğer o firmanın kurumsalı olacaksa o dalgayı kullanacağın alana göre (antetli, zarf) orantılı bir şekilde büyütürsün boyu ne gelirse o şekide kullanırsın... Logoların kesime çok yaklaşmış kesimden en az 6 mm aşağıda olsun... Adresleri altalta uzun bir şekilde baştan başa yazabilirsin ve dalgayı tram olarak vereceğin için yazılarıda siyah kullanabilirsin... Adresi kartvizitine nasıl uyguladıysan diğer bütün evraklarada o şekilde uygulaman gerekir... Adres yazılarında yazı karakterleri ve puntoları hep aynı olsun.. Eğer değiştirebiliyorsan logonun yeşilinide daha şık bir yeşil seçebilirsin koyu bir yeşil olabilir hemde çok koyu... Sarı rengide değiştirebilirsen krem ile değiştir... Şimdilik bu kadar arkadaşım bu sölediğim değişiklikleri yapıp eklersen yine üzerinde oynarız... Emeğine sağlık, kolay gelsin...

efeem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
39772931jj0.jpg

Öncelikle önerileriniz için teşekkür ederim. Aslında kartviziti önce bu şekilde hazırlamıştım. Ama içime sinmedi. sonra değiştim. Kartvizitteki bilgi çokluğu beni biraz sıktı. Bu şekilde diğer kişi cep numaralarınıda aynı şekilde arkaya çalışsam daha iyi olacak herhalde. Renkler konusunda bu tonlar isteniyor. Çok fazla değişiklik şansım yok. Diğer önerilerini de dikkate alıp çalışıcam. teşekkür.

Son düzenleme:

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Zarfta makas Payı Bırakamamışsın Hiç Logoyu Biraz Daha Aşağıyas İndir İstersen, en az 1 cm boşluk bırakman gerekir üstten, üstten diyorum çünkü altta baskı var,

ozge.erman

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle şunu söylemeliyim kartvizitteki dalga çok abartılı olmuş ve logoyu yutmuş... Kartvizitteki dalgayı daha ince kullanmalısın... Antetlideki gibi mesela ve logonun yeşilinin %15 tramı ve sarınında aynı şekilde tramını kullanmalısın... Yoksa karışıklığa yol açarsın... İşe kartvizitten başladığımıza göre kartvizitte kullandığın dalga eğer o firmanın kurumsalı olacaksa o dalgayı kullanacağın alana göre (antetli, zarf) orantılı bir şekilde büyütürsün boyu ne gelirse o şekide kullanırsın... Logoların kesime çok yaklaşmış kesimden en az 6 mm aşağıda olsun... Adresleri altalta uzun bir şekilde baştan başa yazabilirsin ve dalgayı tram olarak vereceğin için yazılarıda siyah kullanabilirsin... Adresi kartvizitine nasıl uyguladıysan diğer bütün evraklarada o şekilde uygulaman gerekir... Adres yazılarında yazı karakterleri ve puntoları hep aynı olsun.. Eğer değiştirebiliyorsan logonun yeşilinide daha şık bir yeşil seçebilirsin koyu bir yeşil olabilir hemde çok koyu... Sarı rengide değiştirebilirsen krem ile değiştir... Şimdilik bu kadar arkadaşım bu sölediğim değişiklikleri yapıp eklersen yine üzerinde oynarız... Emeğine sağlık, kolay gelsin...

Arkadaşımın söylediklerine tamamen katılıyorum, özellikle de "dalga eğer o firmanın kurumsalı olacaksa o dalgayı kullanacağın alana göre (antetli, zarf) orantılı bir şekilde büyütürsün boyu ne gelirse o şekide kullanırsın..." kısmına. Renk konusunda seçim yapamıyorsan eğer, bantlarda rengin daha açığını kullanırsan, göze daha hoş gelecektir. Ve diğer arkadaşlarında dediği gibi kesim payı bırakmamışsın çok fazla ona da dikkat etmelisin. Emeğine sağlık arkadaşım...

efeem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar yorumlarınız için teşekkürler.

efeem

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar küçük değişiklikler yaptım. Değerlendirirseniz sevinirim.
kurumsalyp4.jpg

efeem

🏅Acemi Tasarımcı🏅

kurumsal1bc5.jpg

Değerlerlendirmeleriniz ışığında renkleri değiştirdim. Biraz oynadım. oldu mu olmadımı bilmiyorum ??? Tekrar yorumlerınızı bekliyorum.

hisar ajans

🌱Yeni Üye🌱
Kimse anasının karnında öğrenmiyor bir anda yapıp öğrenmeniz imkansız daha çok tecrübe edinmek lazım bunlar gayet güzel şimdilik ama ileride geliştiriceğine inanıyorum kolay gelsin

dctr13x

🌱Yeni Üye🌱
logo ve renkler bence de kötüüü
yazılar sanki word art da yazılmış gibi,
modern şık bir dizayn yaklaşımı denemiş miydiniz.
kusura bakmayın ama görür görmez çok sıradan dedim ve renkler direkt olumsuz bir izlenim yarattı.
eğer müşteri arzusu değilse farklı bir bakış geliştirin.

federal046

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence hala üzerinde çalışman lazım.

emeğe saygı / başarılar...