Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kurumsal Web Sitesi Çalışmam... Teconic Solutions

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Kurumsal Web Sitesi Çalışmam...Yorumlarınızı bekliyorum...

businesssolutions.jpg

agresive

🌱Yeni Üye🌱
Bu hazır bir şablon ve üzerinde çalışma falan yapılmamış gibi :)

nosradamus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tasarım oldukça güzel olmuş. Emeğine sağlık, sadece gözüme çarpan ufak bir iki ayrıntı şunlar, üst tarafta teconicsolutions yanında kullandığın logo görsel olarak oldukça bozuk duruyor, sanki dairelerde hafif yamulmalar var gibi duruyor ve de bayanımızın sol tarafında saçların olduğu bölgede bir dekupe sorunu var sanırım, oldukça dikkat çekici.
iyi çalışmalar.

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Bu hazır bir şablon ve üzerinde çalışma falan yapılmamış gibi :)

Tamemen kendim tasarımımdır.Psd dosyası mevcuttur.:wink:

Tasarım oldukça güzel olmuş. Emeğine sağlık, sadece gözüme çarpan ufak bir iki ayrıntı şunlar, üst tarafta teconicsolutions yanında kullandığın logo görsel olarak oldukça bozuk duruyor, sanki dairelerde hafif yamulmalar var gibi duruyor ve de bayanımızın sol tarafında saçların olduğu bölgede bir dekupe sorunu var sanırım, oldukça dikkat çekici.
iyi çalışmalar.

Teşekürler evet logo açıkcası benimde içime sinmedi.O değişecek zaten.Saç dekupesinin o kada dikkat çekeceğini düşünmemiştim.Dikkate alacağım..

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
sağlam tasarımlar çıkartıyorsun tebrik ederim gerçekten

Heiken

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.engingurelli.com
Hoş bir tasarım, 1024 gibi bir çözünürlüğü gözönüne alıp headerın boyundan biraz kısılabilir, içerik biraz aşşağıda kalıyor.

watanist

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu templateyi çok aradın mı??

el_chancho

♾️Grafik Gurusu♾️
Loren İpsum yazısı olan,Klişeleşmiş business temalarında ki iconların olduğu her görsel neden free template sınıfına sokulur insanlar tarafından anlamış değilim...Adam kendim yaptım demiş var mı hala hazır template vsvsvsvs...piyasada binlerde var bu temalardan esinlenme denen olay vardır arkadaslar gına geldi bu haızr template muhabbetinden :)

ferdelance

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarım olarak bana da ilk bakışta hazır templateleri andırdı doğru söylemek gerekirse ama kesinlikle çok şık duruyor, profesyonelce elinize sağlık ve paylaştığınız için teşekkürler.

noyfa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel bir site ellerine saglık..
bana ozel mail atabilirmisiniz sizinle tanısmak istiyorum.

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Loren İpsum yazısı olan,Klişeleşmiş business temalarında ki iconların olduğu her görsel neden free template sınıfına sokulur insanlar tarafından anlamış değilim...Adam kendim yaptım demiş var mı hala hazır template vsvsvsvs...piyasada binlerde var bu temalardan esinlenme denen olay vardır arkadaslar gına geldi bu haızr template muhabbetinden :)

Aynen katılıyorum.Lorem ipsum zaten artık her web tasarımcısının kullandığı metin şablonudur.Site tasarlanırken hazırda bir metin yoktur.Mecburen yazının olacağı alanlara karışık rasatgele basılan karakterler koymak yerine hazır bir şablon kullanıyoruz ki insanlar malesef herşeyi hazır zannediyor.İşte bu yüzden Türk tasarımcılar ilerleyemiyor.İnsanlar sürekli yapılan tasarımlarla ilgili açık arıyorlar.Daha doğrusu bu tür şeyleri bir Türkün yapacağına inanmıyorlar.İnanmamaya devam edin.Ve kendinize şu soruyu sorun.."Neden gelişemiyoruz?"

berdos

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.turnatasarim.com
Lorem Ipsumu Türkçe kullanırsanız kimse size hazır template demez :) Neden template ingilizce olunca hemen hazır deniyor anlmıyorum.

afsink76

🌱Yeni Üye🌱
bu hazır bir template.. web page maker adlı web tasarım programının içinde de aynısı var..

msAydn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.inadinabesiktas.com
bu hazır bir template.. web page maker adlı web tasarım programının içinde de aynısı var..

Yok Kardeşim Web Page Maker'da Böle bi Tasarım YOk ..
Ama Tasarım Bana'da Hazır Gibime Geldi.Bu Aralar Flash Site Tasarımı Üzerinde Çalışıyorum Hazır Flash Template İndiriyorum Hepsinde Lorem İpsum..Ara Sıra Hazır Psd İndiyorum Ondada Lorem İpsum.. Madem Boş Alanları Doldurcaksın Şu GÜZEL TÜRKÇEMİZİ Yazsaydınya Kardeşim :) Ayrıca Portfolyo'na Bakıyorum Ondada Hazır Tema'lar Var Gibime Geliyor 1 kaç gün önce Bunları Görmüş Gibiyim :)

Son düzenleme:

msAydn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.inadinabesiktas.com

FiRARDA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.ss.ss
Peki Bi Nezle Biliyorduk Bunuda .. Bir Tema'ya Bakın Saat/Tarih'ten Tut , Menü Yeri , Login Yeri İngilizce Yani..
Peki Sen Yaptın İnanıyorum Sana , Burada Boşuna Niye Bizi Kandırasınki Ama TÜRKÇE Daha Güzel Giderdi :)

anlamadım ben yapmadım bu çalışmayı sadece açıklamalarını yazdım