Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kusura bakmayın ama abilerim acilen bir resim düzenletmem gerekiyor

ismail46

🌱Yeni Üye🌱
5 dk ayırıp bir resim düzenliyebilirmisiniz abi yardımcı olana şimdiden teşeküürler
konu biizim ufaklıkların hatıra olsun diye aynı resimde hepsini bir olmasını istiyoruz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

erhan5050

🌱Yeni Üye🌱
Birden fazla resimleri birleştirebiliyorum ama resimler aynı kalıtede olursa montaj olduğu kesinlikle belli olmuyor resim kalitesi bir çok net diğeri mat bir diğeri daha değişik bir şekildeyse iş zorlaşıyor ama bundada hatalar en aza iniyor
yardımcı olabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
5 dk ayırıp bir resim düzenliyebilirmisiniz abi yardımcı olana şimdiden teşeküürler
konu biizim ufaklıkların hatıra olsun diye aynı resimde hepsini bir olmasını istiyoruz
https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forum içerisinde iletişim bilgileri belirli alanlar dışında vermek yasaktır.
Grafikerler.net bünyesinde ve bloglarında bedeli ödenmeksizin grafik tasarım işi istemek teklif etmek veya ima etmek kesinlikle yasaktır.
• Sivil toplum kuruluşlarına istenebilecek ücretsiz grafik tasarım teklifiniz var ise yöneticilerle temasa geçtikten sonra mesajınızın yayınlanmasına yönetim kararı ile izin verilirse başlığınızı açabilirsiniz.
• Ticari kuruluşların bedelsiz iş teklifinde bulunması kesinlikle yasaktır.
• Bu gibi durumlarda isteği yapan üyenin lehinde cevap veren üyeler, forum kurallarına riayet etmedikleri için bildiri yapılmaksızın forumdan uzaklaştırılmaları grafikerler.net yönetiminin elinde saklı tutulur.

Eğer ücret karşılığında tasarımcının da emeğinin bedelini ödemeyi istiyorsanız konunuzu İş Veren İlanları bölümünde kurallar dahilinde açmanız gerekmektedir.

Birden fazla resimleri birleştirebiliyorum ama resimler aynı kalıtede olursa montaj olduğu kesinlikle belli olmuyor resim kalitesi bir çok net diğeri mat bir diğeri daha değişik bir şekildeyse iş zorlaşıyor ama bundada hatalar en aza iniyor
yardımcı olabilirim

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forum içerisinde iletişim bilgileri belirli alanlar dışında vermek yasaktır.

ismail46

🌱Yeni Üye🌱
erhan abi sağol teşekkür ederim resimleri yaptım kendim amatörce iyi birşeyler oldu sağol