Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kutlu Dogum Özel

haner00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaslar bu Dünya Radyo ekibin oynayacagi bir tiyatro, bu kutlu dogum da Almanyada oynanacak bir program, buda el ilani.
Elestirilerinizi ve tavsiye görsülerinizi bekliyorum. Her elestirye acigim acik konusabilirsiniz.
Simdiden tesekürler

istasyonju6.jpg

Benzer konular

N/A6

🌟Usta Tasarımcı🌟
Eline sağlık bence de güzel.

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
haner merhaba;
alttaki fotoğraf nasıl siyah zeminle geçişi gerçekleşmişse,
sol üst köşedeki gül görselini de siyah zeminle bağdaştırman gerekiyor bence,

eline sağlık..

saygılarımla

haner00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
haner merhaba;
alttaki fotoğraf nasıl siyah zeminle geçişi gerçekleşmişse,
sol üst köşedeki gül görselini de siyah zeminle bağdaştırman gerekiyor bence,

eline sağlık..

saygılarımla

simurg65

🌱Yeni Üye🌱
almanyadaki grafik tasarimcilarin kullandigi Weniger ist mehr. (az coktur) lafini cok severim.ve yaptigim tasrimlarda az malzemeyle cok sey antlatmayi secerim. fontlarin seciminde daha özenli davrana bilirdiniz. sectiginiz fontlari gözden gecirip yaptiginiz afise biraz daha sakinlik getirebilirseniz iyi olur diye düsünüyorum. yinede elinize saglik

hamis. almanca biliyorsaniz andreas und regina maxbauer’in praxishandabuch gestaltungraster ordnung ist das halbe lesen adli kitabini okumanizi öneririm. ben kendi adima bu kitaptan cok seyler ögrendim.

ordnung ist das halbe lesen - düzen okumanin yarisidir

Son düzenleme:

haner00

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
almanyadaki grafik tasarimcilarin kullandigi Weniger ist mehr. (az coktur) lafini cok severim.ve yaptigim tasrimlarda az malzemeyle cok sey antlatmayi secerim. fontlarin seciminde daha özenli davrana bilirdiniz. sectiginiz fontlari gözden gecirip yaptiginiz afise biraz daha sakinlik getirebilirseniz iyi olur diye düsünüyorum. yinede elinize saglik

hamis. almanca biliyorsaniz andreas und regina maxbauer’in praxishandabuch gestaltungraster ordnung ist das halbe lesen adli kitabini okumanizi öneririm. ben kendi adima bu kitaptan cok seyler ögrendim.

ordnung ist das halbe lesen - düzen okumanin yarisidir
Sagolasin Kardesim, dedigine katiliyorum, tamam bi fontlari tekrR DÜZENLEMEYE CALISACagim. Kitap adi icinde tesekkür ederim bi bakim onada.

aysel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel olmuş çok yaratıcı tebrik ederim