Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kutlu matbaa hakkında

vadox

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar 4 günde magnet diye reklam yapıyorlar yalan 10 gün oldu gelmedi ayıp yazık her zaman böyle kutlu matbaa yüzünden çok müşteri kaybettim çok kutlu matbaa serap kutlu abdullah kutlu arkadaşlar allah aşkına kutlu matbaaya inanmayın sakın oyuna gelmeyin işler çıkmıyor paralarda geri gelmiyor asla ama asla

Benzer konular

penthegram

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.gncdsgn.com
usta

usta geçen hafta cuma kardeşim fiyatlara süreye aldırıp siparişler vermiş çok büyük meblalar değil ama şu adamların cep numarası varsa hayrınıza bir verin yoksa yakıcam ben orayı bütün müşterilerime rezil oldum yaaa!!!

tanfereren

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım belli ki bilinçli olarak bu firmayı ve bu insanları karalamak için uydurma bir isimle yazmışsın. Amasya'dan yazıyorsun ve sanat yönetmenisin öyle mi ? Amasya'da sinema sektörü baya ilerledi galiba ama bizim haberimiz yok! Senin yaptığın ayıp, yazık sana, üşenmemişsin uydurma isimlerle yazmışsın. Kutlu ile ben yıllardır çalışıyorum. Magneti de 4 günde alıyorum. Yalanı bile doğru yazamamışsın. Sen işi de bilmiyorsun belli, ağustostayız, mübarek ramazan ayı, sıcaklar dersen öyle, piyasanın en durgun zamanı, 10 günde magnet alsan dahi normaldir bu dönemde. İşi bilen arkadaşlar beni anladı, sen kafanı yorma. Dürüst insanlar için Kutlu bu piyasada bir numara...

canvatan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.newreklam.com
10 gün de gelmişse iyi birde bu sitede reklam veren bir "ORGANİZE MATBAA" onu deneyin 1 ayda alırsanız şükür dersiniz :D :D :D