Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

LaPazz PF1209 A4 - Temiz - Türkiye Geneli

berabaskurt

🌱Yeni Üye🌱
LaPazz PF1209 A4 - Temiz

Marka / Model: LaPazz PF1209

Fiyat: 350 TL

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Uzun süredir kullandığım tabletimi Mac kullanmaya başladığım için satmak zorundayım. Maalesef ürünün Mac ile uyumu çok düşük. Çalıştırmak için binbir takla atmak gerekiyor. Bu nedenle satmak zorunda kaldım. Kalem ucunu yakın zamanda yenilemiştim, almak isteyen arkadaş bilgisayarını getirirse deneyebiliriz.

İyi günler.

E-posta: berabaskurt@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

berabaskurt

🌱Yeni Üye🌱
Temiz LaPazz PF1209 - Türkiye Geneli

Temiz LaPazz PF1209

Marka / Model: LaPazz PF1209

Fiyat: 200

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Sahibinden'de de ilanım var, oradak bilgiyi direk paylaşıyorum. 3 taksit imkanı da var oradaki ilanda. İlgilenen olursa linki verebilirim.

Bir süredir kullandığım çizim tabletimi Mac kullanmaya başlamam nedeniyle satmak zorunda kalıyorum. Maalesef LaPazz markasının Mac bilgisayarlar ile olan sürücü uyumsuzluğu, son derece değişken bir çalışma düzeni sergiliyor, kimi zaman tableti görüyor, kimi zaman tıklama yapmasına rağmen imleçi hareket ettirmiyor gibi. Daha önceden Windows üzerinde kullandığımda hiçbir sıkıntı yoktu, hala masaüstü bilgisayarımda kullandığımda güzelce çalışıyor ancak tüm çalışmalarımın Mac üzerinde olması nedeniyle pratikte bana hiçbir fayda sağlamıyor artık.
Bu nedenle tableti satışa koyuyorum.

Fiyat sondur.

Not: Tabletin kaleminin uçlarını yenileyeli 2 3 ay oldu olmadı. Satın alacak arkadaş eğer isterse bilgisayarını getirip deneyebilir. Bir sıkıntı çıkmayacaktır. Tabi ki Mac kullananlara tavsiye etmiyorum.

E-posta: berabaskurt@gmail.com

sultanoksana

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba.
E-mail'inize yazı gönderdim, fakat cevap alamadım.
Ürününüz hala satılık ise almak isterdim.
Siz hangi şehirdesiniz? Ödemeyi nasıl gerçekleştirebilirim?
sultanoksana@hotmail.com olan e-mail'ime cevap ve telefon numaranızı verirseniz sevinirim.
Saygılarımla