Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lapazz TWH850 Sorun !

edsgn

🌱Yeni Üye🌱
İyi günler.

Ürün eskiden iyi birşekilde çalışırken birden kalem sadece yukarı aşağıya hareket eder oldu. bütün driver işlemlerini denedim. 3-4 ayrı bilgisaayrda denedim. Ama değişmedi.

Teknobiyotikten almıştım ve 1 hafta önce garantiye gönderdim bana bi sorun olmadığını yazmışlar bir video çekip geri göndermişler.

Bi kaç alt konuda biri daha aynı sorunu yaşamış ve iade yapabilmiş ben alalı birseneyi geçti. Bunun için ne yapabilirim garanti pek sallamıyor galiba. zira bende bi bilgisayara ilk defa taktıgımda düzgün çalışıyor ama ikinci defa taktıgımda sadece yukarı aşağı hareket ediyor.

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Merhaba ,

Teknobiyotik bir Akortek Bilişim Kuruluşudur.
Akortek Bilişim UC Logic Lapazz ve 14 markanın Türkiye distribütörüdür.

teknik servisin zorda olsa atlayabileceği yada aranızda veri akışında problem olmuş olabilir.

Denemeniz gerekenler :

UC Logic Kaleminizi kontrol edin Pilini değiştirin.
Tabletinizin kablosunun taşıma veya kullanım sırasında çok bükülmediğinden emin olun.
Başka bir UC Logic kalemiyle deneyin ( tabletiniz çift kalemli gelen modellerden ise )
Farklı USB portlarından bağlayabilirsiniz
Çakışma olabilecek çok tuşlu mouse ve gamepad gibi cihazların varsa sürücülerini kaldırabilirsiniz.
Güncel sürücüleri aşağıdaki linkten indirdiğinizi varsayıyorum :
Graphic Tablet,Wireless Tablet - Welcome to UC-Logic world wide web

Bunların dışında probleminiz devam ediyorsa yaptığınız işlemleri detaylı şekilde yazıp teknik servise tabletin kalemiyle yollarsanız detaylı incelenip arızanın tespiti yapılacaktır.

Umarım yardımcı olmuştur.

UC Logic Türkiye / Akortke Bilişim / Teknobiyotik.com

asudehayat

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım benim de aynı tabletten var, fakat kurulum cd sini kaybettim. Yeniden kurmam lazım yardımcı olabilirmisiniz?

bitekno

🏅Acemi Tasarımcı🏅
uc-logic sitesine girmiyor.
Suruculeri nereden buluruz?

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
arkdaşlar site sürekli güncellendiği için linke doğrudan tıkladıktan sonra detay kısmını silip denemiyorsunuz sanırım

UC LOGIC sitesinden ingilizce seçeneğini seçip support kısmını deneyin lütfen