Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lavinya giyim logo

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhabalar. Kayseride bayan ve çocuk giyimi üzerine çalışan bir firma için yaptığım logo. Çocuklara pek de hitap etmediğinin farkındayım :) ancak ağırlıklı olarak bayan giyim üzerinde duruyolar. Görüşlerinize sunulur. Saygılar :)

lavinyagiyimlogo2.jpg

Bu da sanal ortam için biraz süslenmiş (daha doğrusu sadece efekt verilmiş) hali...

lavinyagiyimlogoeffecte.jpg

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
İlk önce emeğinize sağlık diyelim.

*Logo dedinmi bence fazla detaya inmiyeceksin
*Göz yormasın
*Forumdan bir Arkadaşımızın dediği gibi Siyah beyaz halinde hoş gözüksün

bence bu şartlara pek uyfun değil, ama tabiki müşteri sende kötü bi intiba bırakmışsa veya o anki psikolojinde olabilir. (Daha fazla saçmalamadan :p :smile: ) Biraz daha üstünde çalış derim.

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlk önce emeğinize sağlık diyelim.

*Logo dedinmi bence fazla detaya inmiyeceksin
*Göz yormasın
*Forumdan bir Arkadaşımızın dediği gibi Siyah beyaz halinde hoş gözüksün

bence bu şartlara pek uyfun değil, ama tabiki müşteri sende kötü bi intiba bırakmışsa veya o anki psikolojinde olabilir. (Daha fazla saçmalamadan :p :smile: ) Biraz daha üstünde çalış derim.

Öncelikle yorum için teşekkür ederim. Aslında ben de bu konuda sizin gibi düşünüyorum. Ancak diğer yandan toplumda (yani firmanın olduğu develi ilçesi gibi küçük yerlerde) özellikle bayanlar için, biraz daha dolu görünen tasarımların nedense daha çok rağbet gördüğü kanısındayım. Logoyu buraya koymadan önce firma sahiplerine gösterdim ve beğendiler. Bunun dışında gösterdiğim bayanlar da çok beğendi :) Benim kendi görüşümse öyle çok da ahım şahım bir logo olmadığı yönünde. Ama ticari bi durum olduğundan önemli olan öncelikle onların beğenmesi...

pcfaresi

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
yeniguc.com
Öncelikle yorum için teşekkür ederim. Aslında ben de bu konuda sizin gibi düşünüyorum. Ancak diğer yandan toplumda (yani firmanın olduğu develi ilçesi gibi küçük yerlerde) özellikle bayanlar için, biraz daha dolu görünen tasarımların nedense daha çok rağbet gördüğü kanısındayım. Logoyu buraya koymadan önce firma sahiplerine gösterdim ve beğendiler. Bunun dışında gösterdiğim bayanlar da çok beğendi :) Benim kendi görüşümse öyle çok da ahım şahım bir logo olmadığı yönünde. Ama ticari bi durum olduğundan önemli olan öncelikle onların beğenmesi...

Gayet haklı olabilirsiniz ticari durumlar insanı mahkum edebilir birde önemli olan müşteri isteği

vburak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel görünüyor akılda kalıcı

finfik

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben ilk gördüğümde lambacı logosu zannettim...

E.YORUM

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence de logo sade olmalı ama ticari olunca işler değişio musteriler sade logoları sevmıo maalesef

hasantürkten

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.limk.com
lavinya nın ne oldugu bılmedıgımdendır sanırım bende ılk o sinekle avızeyı andıran sey nedır dedım ama bahsedılen yer kayserı develı ıse memleketıme fazla söz soylemeden ellere saglık dıyelım.

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel görünüyor akılda kalıcı

Ben ilk gördüğümde lambacı logosu zannettim...

bence de logo sade olmalı ama ticari olunca işler değişio musteriler sade logoları sevmıo maalesef

lavinya nın ne oldugu bılmedıgımdendır sanırım bende ılk o sinekle avızeyı andıran sey nedır dedım ama bahsedılen yer kayserı develı ıse memleketıme fazla söz soylemeden ellere saglık dıyelım.

Arkadaşlar yorumlar için hepinize teşekkürler. Biraz açıklama gerekiyo sanırım :) O lambaya, sineğe vb. benzeyebilen çok amaçlı tasarım :D lavinya çiçeğinin bir çeşidi ya da halk arasında bilinen ismiyle kardelen çiçeği. Ben de ordan yola çıkarak böyle bişey yaptım. Farklı nesnelere benzetilmesi doğal aslında çünkü logo da çiçek çok belirgin değil gibi. Bir de genelde ortası ve sapı yeşil oluyo ama ben logonun rengine göre değiştirdim.
Herkese başarılar :)