Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

lazermi cncmi ???

mzmz600

🌱Yeni Üye🌱
lazer

cnc router ve lazer makina konusunda benimde kafam karışık bu konuda yardımı dokunacak herkeze şimdiden teşekkürler

mzmz600

🌱Yeni Üye🌱
lazer hk

laser ve cnc kelima anlam olarak cnc dir.katılıyorum.ancak ikiside ayrı ayrı işleri yapar.
3 kısıma ayıralım
1.kısım (CO 2 yani karbondioksit)
Burada kesebileceğiniz malzemeler akrilik ürünler,pleksi vs.ahşap motifleme yakarak,anahtarlık.(bu çin malı lazerlerin yapacağı işlerdir.)
2.kısım yağ laser
Burada kesebileceğiniz malzmeler pleski,akrilik ürünler vs. alüminyum paslanmaz da dahil
ama yüksek maliyetli oluşu dolayısıyla tutulan bir makina değildir.(reklamcımlarda)
3.kısım cnc router
Burada kesebileceğiniz ürünler ise alüminyum pleksi ,ahşap ,akrilik ürünler vs. dir.
Anlıyacan arkadaşım sana lazım olan makina doktorundan tavsiyeli cnc router.
Eğer ki ihtiyacın varsaki görüşebiliriz.
Biz cnc router ve lazer makina tedarikçisiyiz.
Görüşmek istiyosan pm den özel mesaj at referanslarımızı yollayalım
Saygılarımla

merhaba özel mesaj kısmını bulamadım bende bilgi almak istiyorum,karar verip bir makine alacağım da...mzafer6 et htmal den ulaşırsanız sevinirim teşekkürler

Tuncero

🌱Yeni Üye🌱
S.a. janok acaba kullandığınız makinenin marka ve modelini paylaşabilirmisiniz ? Ben bu işe girmeyi düşünüyorum. Netten baktıklarım bana açıkcası pek güven vermiyor.

pasha1988

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.medareklam.com
Her iki makinayı da kullandım yazdığınız ürünlerin kesiminde kullanılacaksa ağırlık olarak Cnc Router tavsiye ederim.Belki katılmayanlar olabilir ama gözlemdiğim kadarıyla nedense lazerler cnc ye göre daha çok mekanik sorunlar çıkartıyor.Cnc lazere göre daha uzun ömürlü ve daha sağlam çalışıyor diyebilirim.

Ayrıca lazer pleksi de keser mevzu kafa ve mercek mevzusudur çelik ve paslanmaz için ayrı pleksi için ayrı lazerler kullanılır genelde

Lazer Yakarak keser ve kazır Kendilerine özel tüplerle çalışır
Cnc elmas uçlarla yüksek devirlerle kesim ve kazıma yapar her malzemenin ucu farklıdır.
her ikiside bilgisayar desteklidir ama çalışma prensibleri farklıdır

hydrocut

🌱Yeni Üye🌱
waterjet

laserle uğrasmayın biz sujeti hizmeti veriyoruz temperli cam hariç 180 mm ye kader istediğiniz her malzemeyi kesebiliriz istediğiniz kalitede

hydrocut

🌱Yeni Üye🌱
biz waterjetçiyiz gonderin ne isterseniz 180 mm kalınlıga kadart keselim