Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Led tebela hakkında bilgiler

develiden

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel Bilgiler

her firmanın kendine uygun karakter seçmelisiniz.

oyuncakçı için kullandığınız karakteri çiğköfteci için kullanamazsınız.
veya cep telefoncu ile kuru temizlemecinin farklı olması gerekir.

Özellikle folyolu iş yapıyorsanız markaya uygun tasarım çıkarmanız gerekir hatta renklerin bile uygun olması.

Vodafone bayideki tabelayı sarı lacivert yaparsanız saçma olur. Kırmızı Beyaz yapmalısınız. vs...

Güzel bilgiler teşekkür ederiz.

develiden

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
6nuc4.jpg

Arkadaşlar ben bir deneme yapıyorum. Resimlerini çektim.her iki taraftan .Tecrübeli arkadaşların eleştirilerini ve tavsiyelerini bekliyoruz. Lehimleme konusunda led bacaklarının sizin yaptığınız tabelalarda görünüşü hakkında bilgi verirseniz memnun oluruz.

develiden

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Saydam plexi glas üzerine bir logo veya yazı cnc ile çiziliyor.Ve bu logonun veya yazının tam ortasına bir folyo yapıştırıyorlar.Kenarlarından veya üstünden ışık veriyorlar ortaya çok güzel bir tasarım çıkıyor.
Bu folyunun normal camlar için kullanılan folyo olmadığını görüyorum.özel bir folyoya benziyor. FOLYO' NUN Adını bilen varmı arkadaşlar.normal plotterde kesilirmi?.

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Oracal 8300 serisi transparan folyo.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
zamandan tasarruf edeyim fazla kar olmasın diyen arkadaşlar isterseniz bu linke bir göz atın hem hızlı çalışırsınız hemde tabelalarınız kaliteli ledlerden oluşur:
ayled hazırşerit led

384.gif

develiden

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tavsiye ledler gerçekten değerlendirilmeli

zamandan tasarruf edeyim fazla kar olmasın diyen arkadaşlar isterseniz bu linke bir göz atın hem hızlı çalışırsınız hemde tabelalarınız kaliteli ledlerden oluşur:
ayled hazırşerit led

384.gif

Teşekkürler gerçekten kullanışlı ledler zamanla hepimiz bu ledleri kullanacağız.Birazda fiatlar düşermi acaba zamanla bekliyoruz.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
Teşekkürler gerçekten kullanışlı ledler zamanla hepimiz bu ledleri kullanacağız.Birazda fiatlar düşermi acaba zamanla bekliyoruz.

fiyat belki pahalı ama bir tabela ile 3-4 gün uğraştığımız zamanı çoğumuz emekten saymıyoruz aklımız sıra kar ettiğimizi zannediyoruz ama aslında zarar ediyoruz ben bunları tercih edeceğim artık deneme siparişi verip yapacağım bakalım

skarakose

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.tabelamerkezi.com
dikey şerit ledler büyük harflerde ve büyük işlerde kullanışlı olabilir.

3 erli kesildiğinden küçük işlerde sıkıntı çekersiniz. Gece gündüz iş yetiştiremeyenler için hazır şerit led avantajlı olabilir.

Çok renkli animasyonlu tabelalarda mantar ledleri kullanarak hayal gücünüzün sınırında çok daha kaliteli işler yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
dikey şerit ledler büyük harflerde ve büyük işlerde kullanışlı olabilir.

3 erli kesildiğinden küçük işlerde sıkıntı çekersiniz. Gece gündüz iş yetiştiremeyenler için hazır şerit led avantajlı olabilir.

Çok renkli animasyonlu tabelalarda mantar ledleri kullanarak hayal gücünüzün sınırında çok daha kaliteli işler yapabilirsiniz diye düşünüyorum.

bence bir problem olmaz firmanın sitesine giripte örnek çalışmalarını incelersen daha iyi bir fikirler üretebilirsin led konusunda

develiden

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Led Tabelada ince bir püf noktası

3 led seri bağlantılı bir tabela yaptığımızı düşünelim.direnci 330 ohm bağlamamız gerek olduğunu var sayalım.Fakat biz 400 omh luk bir direnç kulandığımızda bu bağlantı için,çok az bir şekilde ışık gücünü azaltıyor ama ledlerin ömrü uzuyor çabuk patlamıyor.Ayrıca görünüşte çok güzel oluyor.Fazla cırtlak ışık vermiyor ledler.Denemenizi tavsiye ederim.

develiden

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Led bağlantı şeması

Led bağlantı şeması.
Tk9eC.jpg

develiden

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
plexiglass 5 mm çapında nasıl delir

plexi glass 5 mm çapında sorunsuz bir şekilde nasıl delir.