Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

LedTool alamıyorum

XPPRO

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:) evet led tool alamadım bır turlu.. bunu Turkıye'den alabılecegım bır yer var mı bıldınız?
canına yandıgımın monster mı ne sıteden almaya kalkmak delı ısı yada ben deliyim beceremıyorum.. bılgısı olan varsa yardımcı olabılır mı?

hayırlı gunler herkese

Benzer konular

ERKUS

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Aynen katılıyorum.....ben de beceremedim.....başka yolunu bilen varsa lütfen yardıımm

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
gayet normal alınıyor siteden

:) evet led tool alamadım bır turlu.. bunu Turkıye'den alabılecegım bır yer var mı bıldınız?
canına yandıgımın monster mı ne sıteden almaya kalkmak delı ısı yada ben deliyim beceremıyorum.. bılgısı olan varsa yardımcı olabılır mı?

hayırlı gunler herkese

Aynen katılıyorum.....ben de beceremedim.....başka yolunu bilen varsa lütfen yardıımm

ben gayet normal aldım hiç uğraşmadan problemi yazarsanız yardımcı oluruz ne oldu problem nedir ben hemen almıştım kredi kartı ile??

XPPRO

🏅Acemi Tasarımcı🏅
paypal üyeliği istiyordu kredı kartı vs ne ıstıyorsa verdım ömrümü yedi. en sonunda almanya'da bır arkadasıma rıca ettım ona aldırdım.

bunun dışında başka alternatif program bilen var mı?
LedTool tek sıra dizimde sağlıklı çalışmıyor.

istanblue34

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar led ttol ne dir ya kısaca acıklayabılırmısın.google d arattm ama bısey cıkmadı

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
led tools

arkadaşlar led ttol ne dir ya kısaca acıklayabılırmısın.google d arattm ama bısey cıkmadı

led tools diye arattırırsan bulursun led tools corel draw x4 de ledleri kolayca dizmek için bir makro eklentisidir ve delikleri falan ayarlar böylece ledleri dizerken daha kolay ve kısa bir sürede işini bitirirsin

mete meral

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar bu ledtoolu aldım fakat activasyon kodunuda aldım ama kabul etmiyor neden acaba
alana kadar abimi ve beni (xppro) bunalttıactive edemiyorum yardımcı olabilirmisiniz...

asongur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eğer kredi kartı sanal alısverıs yani interteen alısverıse kapalı ise alamazsınız bankanıza danışmakta fayda var