Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Leonardo Da Vıncı'nin büyüleyici eskizleri...

hunterboy

♾️Grafik Gurusu♾️
Çok etkileyiciler teşekkür ederim sinem:)

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
Muhteşem ya söylenebilecek söz bulamıyorum
çok teşekkür ederim birini hemen masaüstüme arka plan yaptım

Jamie

🌱Yeni Üye🌱
The Royal library de acaba eskizler sergileniyor mu diye merak ettim doğrusu..Resmi sitesinde gezinmeye devam edeceğim..Çok teşekkürler..:wink:

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
Bayağı emek harcamış ve bizleri bu bilgilerden, çizimlerden mahrum bırakmamışsın... ne kadar teşekkür etsek azdır. Saol sinem :)

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Bayağı emek harcamış ve bizleri bu bilgilerden, çizimlerden mahrum bırakmamışsın... ne kadar teşekkür etsek azdır. Saol sinem :)

Faydalı bir paylaşım yaptıysam ne mutlu bana,ben teşekkür ediyorum bu konudaki
güzel yorumun için Ahmet.Sende saol :angel:

th_e_mre

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu tip anatomik görsel ve eskizleri en zor yapılabilecek kara kalem çalışmalarıdır sabır ile araştırma ve deneme yanılma ilişkisine bağlıdır sonuç onun için sabır tek çaredir paylaşımın bizleri aydınlattı çok teşekkürler

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
emeğine sağlık :)

Teşekkürler.

bu tip anatomik görsel ve eskizleri en zor yapılabilecek kara kalem çalışmalarıdır sabır ile araştırma ve deneme yanılma ilişkisine bağlıdır sonuç onun için sabır tek çaredir paylaşımın bizleri aydınlattı çok teşekkürler

Büyük araştırmalar,deneyimler gerektiren çizimlerdir....DA vinci o
dönemde anatomi çalışmalarını çizmekle yetinmemiş.Çizdiği her ayrıntıyı not etmiştir.Aydınlattıysa konu ne mutlu bana efendim.Çok teşekkürler konuya yorumunuzu paylaştığınız için :angel:

th_e_mre

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
^^' saolun mahçup oldum ben yalnızca 17 yaşımdayım siz büyüklerimin beni dikkate alması gerçekden çok hoş

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
süper paylaşım :) siz duydunuzmu bilmiyorum da vinci de bu işe kopya çekerek başlamış başka kişilerin çzgisini çalarak başlamış sonra kendi çizgisini bulmuş

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
^^' saolun mahçup oldum ben yalnızca 17 yaşımdayım siz büyüklerimin beni dikkate alması gerçekden çok hoş

Yaşının 17 olması önemsiz bence güzel bir yorum vardı söylemeseydin 17 olduğuna inanmazdım ve sevindim şimdilerde Face gibi yerlerde yada abuk sabuk gereksiz şeylerle zamanını geçiren senin yaşındaki genç arkadaşlara örnek olmanı diliyorum

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler arkadaşlar yorumlar için :)

sss.ibel

🏆Pro Tasarımcı🏆
gelmiş geçmiş en iyi yeteneklerden biri bunlar sadece eskizleri birde :/

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Yorumunuz için teşekkürler.

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Adam süper, saygı duymak lazım, o devirlerde, daha daha nasıl iyi resim yapabilirim diye müthiş araştırmalara girişmiş, hayran olmamak elden değil. Ya günümüzün ressamların eserlerinde var mı bir duygu bir elektrik?, yanılmıyorsam resim dışında başka alanlara da el atmış ve temel sayılabilecek teknikler bulmuş.

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Adam süper, saygı duymak lazım, o devirlerde, daha daha nasıl iyi resim yapabilirim diye müthiş araştırmalara girişmiş, hayran olmamak elden değil. Ya günümüzün ressamların eserlerinde var mı bir duygu bir elektrik?, yanılmıyorsam resim dışında başka alanlara da el atmış ve temel sayılabilecek teknikler bulmuş.

Sözcüklerle niteleyemen tek insan bence Da VİNCİ...
çalışmalarıyla,buluşlarıyla ve tarzıyla :)

Teşekkürler yorumunuz için.