Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Linklenmiş Textlerin hepsini birlikte convertleme

Çok Asi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.isakoc.com
Arkadaşlar bir kitap çalışması yapıyorum. Quark yerine birazdaha görsel olsun diye freehand'de yaptım. 16şarlı sayfalar halinde çalışıyorum. Şimdi sorunumuz şu. bu 16 sayfadaki text alanları birbirlerine linklenmiş durumda o yüzden ctrl+shift+p yapınca uyarı veriyor convertlemiyor.

Acaba bu hepsine linkli alanları hep beraber linkleri bozmadan convertleyemezmiyim?

Benzer konular

msergek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
en basit ve kısa çözümü sayfaların kopyasını alacaksın. duplikate yaparsan sayfayı linkler kopar ve kayma olmaz. converti de sorunsuz yapabilirsin.

msergek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
farklı bir yol daha var ama o sistemde kaydırma riski var. kendi yaptığım dergilerde bu yontemi kullanıyorum. Sayfayı duplicate etmek zaten oldukça basit bir yöntem. Neden başka bir yol arıyorsun ki?

Çok Asi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.isakoc.com
farklı bir yol daha var ama o sistemde kaydırma riski var. kendi yaptığım dergilerde bu yontemi kullanıyorum. Sayfayı duplicate etmek zaten oldukça basit bir yöntem. Neden başka bir yol arıyorsun ki?

Aslında bu benim freehand'de yaptığım ilk kitap. Yaklaşık 1500 sayfa olucak. Bol fotoğraflı. Yazılar kayar mayar bilgiler yanlış olur diye korkuyorum daha önce denemediğim için. Eğer bir sorun olmuyorsa öyle yapıcam. Tüm sayfaları üst kısma kopyalicam. Diğerlerini silerim. Böylece sadce linkleri kesilmişler kalır.

msergek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Aslında bu benim freehand'de yaptığım ilk kitap. Yaklaşık 1500 sayfa olucak. Bol fotoğraflı. Yazılar kayar mayar bilgiler yanlış olur diye korkuyorum daha önce denemediğim için. Eğer bir sorun olmuyorsa öyle yapıcam. Tüm sayfaları üst kısma kopyalicam. Diğerlerini silerim. Böylece sadce linkleri kesilmişler kalır.

1500 sayfa ise freehande bulaşma sakın. indesign veya quark kullan. freehandi biliyorsan tasarım yapacak kadar ikisindede zorlanmazsın. takıldığın yerde söylersin gene yardımcı olurum/oluruz

Çok Asi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.isakoc.com
Bitirdim neredeyse kitabı. Geri dönüşü olmaz bu saatten sonra. Mecburen burada tamamlayacağım.