Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo çalışmam.Yorumları alayım.

saxahan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.yunusalkan.com
Evet arkadaşlar.Bir webmaster sitesinde kurumsal bir logo için tasarım hazırladım.SEO içerikli bir site için düşünülmüş.İşte Logo tasarımım.Müşterinin beğenip beğenmedimi bilmiyorum ama bunu sizlere göstermek istedim:>

Kompozisyonum şöyle;
üzerindeki renkli çubuk google u simgeliyor.Google da SEO u.Halka ise vazgeçilmez bir unsur manasında olsun istedim.Bir döngü meselesi.
Farklı renk seçenekleri koydum.Teşekkürler....
Gerçekten kurumsal bir logo olmasını düşündüm;mat ve sadeliği ön planda tuttum.Bir facebook gibi ...;)

Buda canlı ve parlak renkler ile yaptığım çalışma;

Benzer konular

byahad

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.selcuklureklam.net
arkadaşım bence herşeyde olduğu gibi tasarımda da güzellik göreceli bir kavramdır facebook sade ve kaliteli olmuş benimkide sade ve doğal olarak benimki de kaliteli gibi bir durum mantık dışıdır...mesela ben facebook'un tasarımını da beğenmiyor olabilirim...

tasarım hazırlanırken kaliteli çalışılmışsa da bunu meslektaşlarımızdan gelecek tepkilere göre anlarız elbette herkes aynı yorumu yapacak diye bir kaide yok.. ben basit bulmuşum belki başkası daha kaliteli bulur onu bilemem oda kişinin yeteneğine ve tecrübelerine göre değişir:S

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence hoş gözüküo çalışmalar eline sağlık

harunkotan

🌱Yeni Üye🌱
Bence Güzel olmuş bu arada ark basit derken neyi kasdetiyini anlatırsa iyi olur

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence de sık duruyor.emegine saglık.

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
bence çok güzel olmuş... ellerine sağlık

melek ata

🌟Usta Tasarımcı🌟
emegıne saglık güzel olmuş saxhan

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Renklerle oynamalar yapabilirsin bence.. bi sürü renk var zaten karmasık hepsı aynı gibi bişey anlayamadım sadelık olsa daha iyi olur sade ve basit olursa resmiyeti koyar ortaya... seo nun bazı logolarında O C harfi gibi oluo o hiç olmamıs hep aynı çalışma yapmıssın.. biraz daha farklı bişeyler deneyebilirsin...Üsteki renklı şeyi silmekle başlıyabilirsin mesela... O nun arkadasında gölge gıbı oval çok güzel onu renklendrp o harfının yerıne kullanabılırsın...

ByDazgir

🌱Yeni Üye🌱
Evet arkadaşlar.Bir webmaster sitesinde kurumsal bir logo için tasarım hazırladım.SEO içerikli bir site için düşünülmüş.İşte Logo tasarımım.Müşterinin beğenip beğenmedimi bilmiyorum ama bunu sizlere göstermek istedim:>

Kompozisyonum şöyle;
üzerindeki renkli çubuk google u simgeliyor.Google da SEO u.Halka ise vazgeçilmez bir unsur manasında olsun istedim.Bir döngü meselesi.
Farklı renk seçenekleri koydum.Teşekkürler....
Gerçekten kurumsal bir logo olmasını düşündüm;mat ve sadeliği ön planda tuttum.Bir facebook gibi ...;)

Buda canlı ve parlak renkler ile yaptığım çalışma;

Kolay ama Gayet Kaliteli Olmuş Başarıların Dewamını Dilerim

gem@il

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışma olarak 2den fazla renk tonları kullanmışsın fazla renk cümbüşü olmuş açıklamanda google'ın sisgesini düşünerek oynamalar yapmışsın görüntü oralarak bikaç düzeltmeyle ii olabilir ama bence oradan buradan alınarak olştururlan çalışmlar yaratıcı veya orjinal gelmiyor.