Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

logo ve kurumsal kimlik çalışması

cocoko

🌱Yeni Üye🌱
prom001.jpg

alptekinenes

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fena bir çalışma değil renkleri daha soft kullanıp logo yu ön plana çıkarabilirsin bir dene istersen

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
fena bir çalışma değil renkleri daha soft kullanıp logo yu ön plana çıkarabilirsin bir dene istersen

fena bir çalışma değil mi bu arkadaş gayet standart bir elamanı almış koymuş ya da çizmiş font dersen allaha emanet

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
bir sigorta firmasına sanki bi yerden düşen bir adam figürü yapmışsın
bence o adamı koruyan ona güven veren bir logo yapsan anlamlı olur

alptekinenes

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fena bir çalışma değil mi bu arkadaş gayet standart bir elamanı almış koymuş ya da çizmiş font dersen allaha emanet

şimdi aslında prof biri için vasat bir çalışma insanların düzeylerini bilemediğimiz için ve hevesleri için kırıcı olmak istemem ama zaten zamanla araştıracak farkına varacaktır.

Farklı bıçaklar kullanacak belki farklı ebatlara kaçmayı seçmeyi deneyecektir..
Fontları tanıyacak tipografi bilgisi edinecek. hard yada soft fontları kullanmayı hatta font ailesinin tüm elemanlarını kullanmayı deneyecek zamanla font da regular değil de light, semibol vs. kullanmaya başlayacak. :) yeni olduğu belli ben de iğneleyici yorum yapmak istemedim. zaten grafiker ise bu yol da ilerlemek isteyen biriyse bunun farkına varacak bununla ilgili araştırmaya kendini adapte edecektir canım arkadaşım. tabi senin de benim de temennimiz işini güzel yapan başarılı grafikerler ile paylaşmak güzel yorumlar yazmak paylaşmak ama kendini geliştirmekte olan insanlara da yardımcı olmalıyız ;)

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
şimdi aslında prof biri için vasat bir çalışma insanların düzeylerini bilemediğimiz için ve hevesleri için kırıcı olmak istemem ama zaten zamanla araştıracak farkına varacaktır.

Farklı bıçaklar kullanacak belki farklı ebatlara kaçmayı seçmeyi deneyecektir..
Fontları tanıyacak tipografi bilgisi edinecek. hard yada soft fontları kullanmayı hatta font ailesinin tüm elemanlarını kullanmayı deneyecek zamanla font da regular değil de light, semibol vs. kullanmaya başlayacak. :) yeni olduğu belli ben de iğneleyici yorum yapmak istemedim. zaten grafiker ise bu yol da ilerlemek isteyen biriyse bunun farkına varacak bununla ilgili araştırmaya kendini adapte edecektir canım arkadaşım. tabi senin de benim de temennimiz işini güzel yapan başarılı grafikerler ile paylaşmak güzel yorumlar yazmak paylaşmak ama kendini geliştirmekte olan insanlara da yardımcı olmalıyız ;)

haklısınız aslında ama çalışma kötü ise de bunu ona söylemek lazım bazen iğneleyici olmak eğer gerçekten bu mesleği yapmak istiyorsa onun daha çok çalışmasına ve daha farklı işler yapmasına neden olur ;)

alptekinenes

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
haklısınız aslında ama çalışma kötü ise de bunu ona söylemek lazım bazen iğneleyici olmak eğer gerçekten bu mesleği yapmak istiyorsa onun daha çok çalışmasına ve daha farklı işler yapmasına neden olur ;)

tabi haklısın ama soğutmamak da gerekir :) neden daha iyisi için uğraşmasın ki.. :))

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
tabi haklısın ama soğutmamak da gerekir :) neden daha iyisi için uğraşmasın ki.. :))

o zaman arkadaşımıza daha çok çalışmalısın ve standart çalışmalara kaçmaktansa direk aynısını taklit ederek hayal gücünü geliştirmelisin tavsiyesini vereyim :)

cocoko

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben de kendimi geliştirmek istediğim için daha çok iyi veya kötü olmuş gibilerinden yorumlar değil de .. ilk değil de sonrasında yaptığınız yorumlara ihtiyacım var... Amaç birilerinin iyi dediğine karşı çıkmak olmasın (ilk yapılan yorumlar).. burda sunulan çalışmalara yeni fikirler söylenip varsa hataları veya daha farklı yapması gerektiğini söylenmesinden yanayım... sonuçta burda toplanmamızın sebebi de budur diye düşünüyorum... çalışmam eksik olabilir gelişebilmek içinde alptekinenes'in dediği gibi yapıcı yorumlar alabilirsem sevinirim (sonrasında yaptığınız yorumlar)... bu çalışma yapmış olduğum ilk çalışma idi daha iyi ve güzel çalışmalarda görüşmek üzere yorumlarınız için teşekkürler....