Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

logo yapabilecek yardım

damlanur06

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle iyi akşamlar kolay gelsin benim bir isteğim var atlas emeklilik danışmanlık isme uygun bir logo yapabilen varmı aranızda lütfen yardımlarınızı eirgemeyin okudugum bölüm de arkadasım istedi yaparım dedim ama bilmiyorum yardımlarınızı bekliyorum

fareliadam

🌟Usta Tasarımcı🌟
biz burada geyik olsun diye takılıyoz zaten. burdaki butun grafikerlerde: "biri gelsede hayrına bir logo yapsak diyorduk..."
elin atıyla gelin alan sizsiniz!! Açın coreli falan yapın bir şeyler... Ha bu arada vaktiniz olursa bende alayım ordan 1,5 logo stroklu olsun:)

damlanur06

🌱Yeni Üye🌱
logo hazırlamak zor olması gerekiyor bu yorumunuzu okuduktan sonra yanlış yerde yanlış arayışlar içindeyim galiba ve demek istediğiniz kimse hazırlamaz herhalde

damlanur06

🌱Yeni Üye🌱
yardımcı olduğun ve hatırlatmada bulunduğun için teşekkür ederim fareli adam inş ufakta olsa yapmayı öğrenir ve kimseye muhtaç olmadan başkalarına verdiğim sözü yerine getiririm

damlanur06

🌱Yeni Üye🌱
peki bu logoyu nekadar ücretle yaptırabilirim

peki bu logoyu nekadar ücretle yaptırabilirim :TL

damlanur06

🌱Yeni Üye🌱
tşk ederim şu dünyada sümürme yapmayacak insanlarda olması ne güzel ayrıca sakın yanlış anlamayın bu işden karnını doyuran insanların hakkını yiyemem ama bir logo yanlış anlayanlar için şimdiden özür borç bilirim

amexus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
O bir logo dediğiniz ajanslarda 5000 TL'ye yapılıyor. Artı Logo bir firmanın en önemli parçasıdır.Siz fotoğrafçılık yapıyorsunuz ve bu işten ekmek kazanıyorsunuz belki de. Ama biz genelde hayrat çeşmesi başında oturup birilerine yardım etmeyi tevekkül edenlerdeniz. Ekmek bize mail ile geliyor.

damlanur06

🌱Yeni Üye🌱
amexus yanlış anlaşılmaması için cevabımda ekleme yaptım ve özürde dildim elbeteki kesinlikle aksini düşünmüyorum ben fotoğrafçılık la ilgili stajyerlik yapıorum aslında okuduğum bölümle pek alakası yok ama ilğimi çekiyor ve öğrenciyiz işde birazda geçim beni yanlış anlamayın lütfem saygım insanlara karşı oldukça yüksektir özellikle emaktar anne baba ve onların cocukları geçinmelerini sağlayan aile breyleri

damlanur06

🌱Yeni Üye🌱
kusura bakmayın

yanlış anlaşıldığım için özür dilerim bizde öğrenciyiz halinizdenanlamakta pek zor değil izlerinde babaları anneleri ekmek için mücadele içindeler kusura bakmayın tekrar

zuljin

🌱Yeni Üye🌱
mesajınızdaki "sömürme" olduğunu varsaydığım "sümürme yapmayacak" kısmı pek hoş olmamış.

damlanur06

🌱Yeni Üye🌱
nedemek istediğinizi anladım sömürmekten kastınız benim için olanı nı cevaplıyayım öyle bir niyetim yoktu hatta bir logonun bukadar önemli ve değerli olduğunu bu sitede sizlerden ğrendim sömürmek değilde ekmek parası demek veya emek demek daha doğru olurdu kusura bakmayın hakkınızı yedim

Son düzenleme:

socak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.animatasarim.com
kimseye cvp vermek zorunda değilsiniz yardım istediniz etmek isteyen eder etmek istemeyende etmez yada para karşılığında yapmak isteyen teklifini sunar bunu bukadar büyültecek bişi yokki arkadaşlar. ben şimdi size yardım etmek istiyorum bedava yapmak istiyorum belki buna kimse engel olamaz Allahdan başka lütfen sağ duyulu olalım boş konuşmalara gerek yok.

amexus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
damlanur senolocak@gmail.com mail at yardımcı olayım insanlık ölmedi saygılarımla

MEsajınızdaki saçmasapan insanlık vurgusuna ithafen belirtmek istedim bunu. Geçimimizi sağlamaya çalışmak insanlığımızı kaybetmek değildir.İnsanlık tabi ki ölmedi, ancak sizin gibiler bu mesleği öldürüyor asıl.

İki uyduruk fontu birleştirip hazır png yi yanına yapıştırarak para kazanmıyoruz biz, bunu yaparak şirin görünmeye çalışmak da en son tercihimizdir.Bir çizginin yerleşimi için bile saatlerce düşündüğümüz oluyor. Öyle hazır scriptleri alıp webmaster cılık oynayarak geçirmiyoruz ömrümüzü.

amexus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
...iki kez gönderildiğinden mesaj editlenmiştir

damlanur06

🌱Yeni Üye🌱
lütfen ya herkesin kendince haklı yönleri var ama bu kimsesin kimseyi kırma hakkı vermediği gibi küçümseme hakkıda vermez ben ikiniz adınada özürdilerim ikinizede

amexus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
lütfen ya herkesin kendince haklı yönleri var ama bu kimsesin kimseyi kırma hakkı vermediği gibi küçümseme hakkıda vermez ben ikiniz adınada özürdilerim ikinizede

Sizinle bir alakası yok, sadece belirtmek istiyorum ki bu işe saygı duymayanlara saygı duyamıyoruz hiçbir şekilde.Ben gelirimin büyük kısmını Logo tasarımınndan sağlıyorum Ancak gelip birisi hayrına , insanlığına vs.. diye kendince babacan profili çizince ister istemez can sıkıntısı oluyor.

Hangi doktor hayrına hasta muayene ediyor, hangi postacı hayrına mektup dağıtıyor, hangi operatör hayrına faturanızı ödüyor ..? vs.

Bu işin bir meslek olduğunu ve bu kadar değerli olduğunu yeni öğrendiğinizi söylüyorsunuz. Bu kesinlikle sizin suçunuz değil. Bu işi bu derece basit görenlerin, çizdiği ,photoshopu açıp hazır brushlar veya png ler ile süslediği , logo denmeyecek grafikleri, gerçekten emek mahsülü vektörel ve kreatif bir konseptle çizilen Gerçek logolarla bir tutup, kendi yaptığına insanlık bizim yaptığımıza paragözlük diyenlerin suçudur. Son mesajımdır konuda. Umarım aradığınızı bulursunuz ve konuyu kirletiiğim için özür dilerim.
İyi çalışmalar

socak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.animatasarim.com
amexus arkadaşım çok bilmişlik herzaman imnsana zarar verir, birkere insanları zan altında hiç bırakma ben ona yardım ederim veya etmem amacım kimseye şirin görünmek vs vs de değil bunada ihtiyacım yok zaten bikere ukala ukala konuşmanın ve kimseyi tömeh altına bırakmak senin haddine bile değil, ben yardım ederim veya etmem seni ilgilendirmez sen buna karışamazsın, iki logoyu bir araya getirmek hazır kullanmak vs vs sen kendini çok iyi grafiker sandın galiba arkadaşım seninle polemiğe girmek hiç istemiyorum, benim felsefe anlayışım bu faturayıda ücretsiz dağıtırım sokakdna geçen adamada ücretsiz bakarım ederim bubenim anlayışım sana ters düşüyor ise umrumda bile değil, webmastırcılık oynarım yada png yi birleştiririm buda seni hiçmi hiç ilgilendirmez lütfen boş konuşma işine gücüne bak senin ekmek kapına lafımız yok kazanırsın kazanmazsın rıska kefil zaten Allahtır sana gelecek olan işde gelir rahat ol arkadaşım para ile birisi bişey yaptırmak isterse zaten ilanlar sayfasına gir orda yaptırmak isteyenlere teklifini sun gelirse şükret gelmezsede sabret ukala ukala konuşmanın ne yeri nede zamanı....

Son düzenleme: