Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

logo yapabilecek yardım

amexus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sen kendini çok iyi grafiker sandın galiba arkadaşım .

Sanmıyorum Öyleyim.Tevazu göstere göstere bu mesleği küçümsettik insanlara zaten.

Geri kalan yorumlarınız için ise birşey diyemeyeceğim şahsi fikrinizdir.

fareliadam

🌟Usta Tasarımcı🌟
amexus arkadaşım çok bilmişlik herzaman imnsana zarar verir, birkere insanları zan altında hiç bırakma ben ona yardım ederim veya etmem amacım kimseye şirin görünmek vs vs de değil bunada ihtiyacım yok zaten bikere ukala ukala konuşmanın ve kimseyi tömeh altına bırakmak senin haddine bile değil, ben yardım ederim veya etmem seni ilgilendirmez sen buna karışamazsın, iki logoyu bir araya getirmek hazır kullanmak vs vs sen kendini çok iyi grafiker sandın galiba arkadaşım seninle polemiğe girmek hiç istemiyorum, benim felsefe anlayışım bu faturayıda ücretsiz dağıtırım sokakdna geçen adamada ücretsiz bakarım ederim bubenim anlayışım sana ters düşüyor ise umrumda bile değil, webmastırcılık oynarım yada png yi birleştiririm buda seni hiçmi hiç ilgilendirmez lütfen boş konuşma işine gücüne bak senin ekmek kapına lafımız yok kazanırsın kazanmazsın rıska kefil zaten Allahtır sana gelecek olan işde gelir rahat ol arkadaşım para ile birisi bişey yaptırmak isterse zaten ilanlar sayfasına gir orda yaptırmak isteyenlere teklifini sun gelirse şükret gelmezsede sabret ukala ukala konuşmanın ne yeri nede zamanı....

amexus haklı bence şansını fazla zorlama istersen.
bu kadar grafikerin arasına girip ben bedava yaparım demen asıl senin ukelalığın. Bir bak istersen Peygamberlerin hayatına; rızkını nasıl temin ediyorlarmış?! Allah rızkı sebeplere bağlamıştır ve bizde grafik-tasarım sebebiyle rızkımızı arıyoruz...