Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo Yapmanın Püf Noktası Nelerdir?

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
Logo yaparken nelere dikkat edilmeli? Logomu ön planda olmalı yoksa firma ismimi?
Logoda renk uyumu yakalamak için neler yapılmalı?

Benzer konular

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
bunu burda sorman bence saçma. internet derya deniz bu konuda sınırsız materyal bulabilirsin yeterki biraz araştırma yap.

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Temel sanat egitimi bir başlangıçtır. Bir noktaya kimlik vermek o gün başlıyor.

Ben internet çıktı mertlik bozuldu diyorum:) kimin gerçekten yaratıcı, kimin hırsız, kimin çaldigini çok iyi uyarlayabilen oldugunu ARTIK çözemiyorum. Elbette internetimize allah zeval vermesin, büyük nimet yokluğunuda bilirim...

mutti,
Renk nedir?
Persfektif nedir?
Desen nedir? vb. ile başla,

Marka nedir? öğren...

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
seruven internet tabikide var ama burda bukadar usta varken herkesin görüşlerini almak istedim sanırım hata ettim "pazarlama iletişimi ve görsel iletişim üzerinede eğitim alması gerek sanki" sen bu eğitimleri aldınmı?

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
seruven internet tabikide var ama burda bukadar usta varken herkesin görüşlerini almak istedim sanırım hata ettim "pazarlama iletişimi ve görsel iletişim üzerinede eğitim alması gerek sanki" sen bu eğitimleri aldınmı?

ben iletişim fakültesi mezunuyum. tanıtım ve pazarlama üzerine dersler aldım ayrıca marka yönetimi dersi aldım. birde ekstradan resim yeteneğimi geliştirmek için kurs aldım. daha sonra tecrübe edinmek için güzel sanatlar mezunu bir abimin yanında 4 ay kadar hiç ücret almadan çalıştım. oda yetmedi internet üzerinden yaratıcı reklamları inceledim gerilla reklamı üzerinde bir seminere katıldım vesayre vesayre. ben işimi ciddiye alırım kardeş ben sana yukarda internet var derken seni eleştirmek için demedim ama öyle algılanmış. bu konuda bir çok üstadın makalesi var onları araştır ve oku demek istedim neyse.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen konu iğle alakasız olan ve başlık ile alakalı olmayan kişisel konuşmalarınızı ilgili bölüm yada özelinizden yapınız.

Konu ile ilgili görüşünüz yoksa, mesaj yazan yada konuyu açan üyelerle kişisel muhabbetlere girmeyiniz.

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben sadece burda ustadların engin derin bilgilerinden faydalanmak istiyorum diğerleri ilgilendirmiyor tşkler genede

vilareal_sanfran

🌱Yeni Üye🌱
Bulabilirsen Marc Oldach'in kitaplarini okumani tavsiye ederim. Sadece logo tasarimi icin degil genel tasarim problemlerini cozmen acisindan...