Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo yaptırılacaktır - Türkiye Geneli

memati08

🌱Yeni Üye🌱
Logo yaptırılacaktır

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Adobe photoshopu iyi kullanması yeterli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: yerel yayın yapacak olan sifirsekiz tv şeklindeki sitem için logo yaptırmak istiyorum ilgilenen arkadaşların yaptıkları işlerden bir kaç örnek ve istedikleri ücreti özel mesajla atarlarsa geri dönüş yapılacaktır.

E-posta: tkymehmet@mynet.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Halil KORKMAZER

YÖNETİCİ
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.halilkorkmazer.com
haklısınız bende aynı şeyi söledimm ama işi vereceklerde haklı şimdi çizim ve 2 resim bi araya getiren grafikerim die mail atıyor arıyor ama biz grafikerlerede de yazık oluyor bu şekilde

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Yanız logo photoshopta çizilmez bilginiz olsun..
Sektörde işi bilen de bilmeyen de grafikerim diyor dolayısıyla logoyu ps de çizdirmeniz baskıda sıkıntılara neden olacaktır..

Konuya hakim olmanız açısından ufak bir brief..

Halil KORKMAZER

YÖNETİCİ
⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.halilkorkmazer.com
bu arkadaşımız daha ne istediğini bilmiyor bana öle bir mail attıki arkadaş nece konuşuyor bilemiyorum tel denilen bşy var tel verdik çaldırsa biz aricaz oda yok neyden kacınıyor bilemiyoruzki işi yap diyor yolla begenirsek para veririz olaya bak dünyanın basitliğine bakın arkadaş emek verilcek bu işe emek yazık bu işten eklmek yiyoz helalinden kazmak lazım

memati08

🌱Yeni Üye🌱
ben ne istediğimi biliyorum yalnız siz anlamamışsanız ona diyecek bir şeyim yok.insanlar logoyu niye yaptırır kimliklerini yansıtsın diye bende size benim istediğim logoda olmasını istediğim, insanlar görünce o logodan bir takım anlamlar çıkartsın diye mail attım.yukarıdaki mailinizde siz demişsiniz iki resmi bir araya getiren grafikerim diyor diye .grafikerlik bir yetenek işidir benden daha iyi bilirsiniz.siz ortaya bir şeyler dökmeye başlarsınız ve birlikte beyin fırtınası ile ortaya bir şeyler çıkartırız değilmi.zaten ben benim logom bu olacak rengi bu şu obje gibi kesin çizgilerim olsaydı böyle bir ilanı açmazdım.neticede onlarca mail atan arkadaşlarım oldu.hepsine dönüş yapmaya çalıştım.neticede ayırdığım bir bütçe var.o çerçevede bana ön çalışma gönderen arkadaşlarla sürekli bilgi paylaşıp ortaya bir şeyler çıkarmaya çalışıyoruz.kimsenin emeğini çalmak gibi bir niyetim de yok.bakarsın yaptığın tasarımı sitemde kullanmışsam gerekli yaptırımları uygulatırsın.herkesin kendine göre bir takım kuralları var kabül edenle devam edersiniz.neticede kuralları kabül için kimse kimseyi zorlamaz.siz belki uzun süredir bu işi yapıyor olabilirsiniz.ne istediğinizide bilebilirsiniz.kendinizi çok iyi ifade ediyorda olabilirsiniz.ben ilk defa bir logo yaptırıyorum.bu işlerde usul erkan nedir bilmiyor olabilirim.bu şekilde ne istediğini bilmiyor şeklinde itham bana göre profesyonelce değil.insanlar konuşarak orta yolu bulurlar diye inanıyorum.hem neticede buraya üye olan insanlar bana göre öyle emek hırsızlığı yapacak insanlar değil.neyse çok uzattım sanırım.ilginiz için teşekkür ederim.

ridvanyldz

🌱Yeni Üye🌱
Verilen mail veya telefon ile konu sahibine siz ulaşınız!

sıfırsekiz tv için logo yapmak sorun değilde tarzınızı uygun renklerinizi söylerseniz daha verimli çalışmalar sunabilirim lütfen mail adresimden ulaşın teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
25-11-2013 tarihli konunun geçerliliği var ise yönetim ile görüşüp konunuzu güncelleyiniz.