Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Firmamız için profesyonel logo tasarımı yaptırılacaktır. - Türkiye Geneli

vodiax

🌱Yeni Üye🌱
Konu kapatılabilir.

İlanım siteniz aracılığıyla amacına ulaşmıştır. Saygı ve sevgilerimle,iyi çalışmalar diliyorum.

Firmamız için profesyonel logo tasarımı yaptırılacaktır.

Program/Seviye: profesyonel düzeyde tasarım programları

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Aşağıda linki paylaştığım X ONE temasına uyacak,KURUMSAL bir logo tasarımı yaptırmak istiyoruz.Lisansın bize ait olduğunu gösteren belge ve faturasıyla teslim almamız şartıyla,firma kategorimize uyacak,3D ya da firma adındaki harflerden oluşabilecek bir logo oluşturulabilir.Ücret konusunda herhangi bir kısıtlamamız yok.Tasarımlar tüm formatlarda istenecektir.İşi almak isteyenlerin mail adresime kurumsal kimliklerini belirten bir açıklama ve referanslarıyla beraber mail atmaları önemle rica olunur.

E-posta: ozcan@reselleradresim.com

Telefon: 0532 498 51 28

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

vodiax

🌱Yeni Üye🌱
Konu kapatılabilir.

İlanım siteniz aracılığıyla amacına ulaşmıştır. Saygı ve sevgilerimle,iyi çalışmalar diliyorum.