Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Macbook pro yardım?

ekinayhan

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba;

macbook pro satın almayı düşünüyorum internetten macbook pro özellikleri ve fiyat konusunda araştırma yaptım ve araştırmalarım sonucu kafam karıştı :) macbook ta 3ds max photoshop illüstrator z brush after effects gibi programları ve ek olarak grafik tablet kullanıcam ekran boyutu olarak 13 " yeterli olmaz diye düşünüyorum 15" mi almalıyım ve bu programları rahat bir şekilde çalıştıracak macbook özellikleri ne olmalıdır ? 3500 tl civarında bir bütçem var bu özelliklere uygun en ucuz macbook u nereden alabilrim yurtdışı hariç?

promavi

🌱Yeni Üye🌱
Türkiye'de hangi şartlarda nasıl bulabilirsin bilmiyorum. Pek fazla satıcısı yok. Eğer ilgilenirsen benim geçen ay İsviçre'den getirttiğim MacBook Pro 17" var elimde. Klavye almanca (Sticker kullanarak Türkçe karakterleri yapıştırıp, Türkçeye ayarlayabilirsin) Piyasası 5.330 Lira. Acil nakde ihtiyacım var. 3.800 liraya satacağım. Düşünürsen Sakarya'da oturuyorum. (551) 603.70.27 numaradan bana ulaşabilirsin. Kolay gelsin.

ekinayhan

🌱Yeni Üye🌱
türkiyede hertürlü şartta bulabiliyorum çoğu yerdede satıcısı var benm kafamı karıştıran özellikleri ... bahsettiğim programları kaldırabilicek özellikte olan bi mac almayı düşünyrm ekran genişliğide 15 yada 17 olması benm için iyi olucak senin ilanına baktım özellkleri benm için gayet iyi gibi geldi ekran ölçüsüde yeterli fiyatıda zaten türkiye piyasasına göre çok iyi ama mac i uzun vadede kullanmayı düşündüğüm için klavyenin almanca olması benim için dezavantaj hernekadar sticker olsa bile .yinede teklifin için teşekkürler ...