Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

mağaza giriş tabela çalışması kabartma (konya)

berberoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarım güzel ama yazılar çok yukarıda olmuş zemne iyi tutturman gerekiyor harfleri yoksa büyük oldugundan harfler ileride zemin bırakır.Harfleri yarısına kadar aşagı alırsan daha güzel saglam montaj yapmış olursun.Birde kullanacagın led'e göre yazılaraın kenarına duvar dön yoksa ışıkta proplem yaşarsın kolay gelsın

bys_mavi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel Çalışma Emeğine sağlık ;)

asiprensasi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
zemin alüminyum dekupe demişsin ama ben dekupe olan bir yer göremedim aşağıdaki harflerde pleksi kutu harf gibi görünüyor biz tabela sektöründe aşağıdaki küçük yazıların olduğu kısım için içten aydınlatma alüminyum zemin üzeri pleksi kutu harf diyoruz alüminyum dekupe farklı bir çalışma
ikinci bir detaysa o tabeladan dışa çıkan harflerin arkasına zemine bağlamak için hangi malzemeyi kullanmayı düşünüyorsunuz

çizim konusunda mükemmelsin üç boyutlu görünüm süper fakat uygulama tasarımdan farklı olduğu zaman montaj esnasında müşterinin bir çok cevaplayamayacağın sorularına maruz kalabilirsiniz

saygılarımla iyi çalışmalar

mistik0707

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tek kelime ile süper elinize sağlık

remedya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gayet başarılı olmuş bir sorum olacak
- Hangi program kullanıldı ?

Tekrar iyi çalışmalar arkadaşlar

karakayasulo

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım gerçekten güzel, İşin tamalıbittiğinde foto olarak bizlerle paylaşırsan daha çok sevineceğiz. Emeğine sağlık

graffi3D

♾️Grafik Gurusu♾️
Elinize sağlık güzel duruyor

Yunus KÜÇÜK

🌱Yeni Üye🌱
zemin alüminyum dekupe demişsin ama ben dekupe olan bir yer göremedim aşağıdaki harflerde pleksi kutu harf gibi görünüyor biz tabela sektöründe aşağıdaki küçük yazıların olduğu kısım için içten aydınlatma alüminyum zemin üzeri pleksi kutu harf diyoruz alüminyum dekupe farklı bir çalışma
ikinci bir detaysa o tabeladan dışa çıkan harflerin arkasına zemine bağlamak için hangi malzemeyi kullanmayı düşünüyorsunuz

çizim konusunda mükemmelsin üç boyutlu görünüm süper fakat uygulama tasarımdan farklı olduğu zaman montaj esnasında müşterinin bir çok cevaplayamayacağın sorularına maruz kalabilirsiniz

saygılarımla iyi çalışmalar

Katılıyorum Bunun montajı nasıl gerçekleşicek. harfler alüminyum zemine az miktarda bindirilmiş. bu şekilde bi bağlama ne derece sağlıklı olucak yada harfler için balantı konusunda düşündüğünüz farklı bi sistem varmıdır. Arkadaşın dediği gibi tabelada dekupeyi bende göremedim. Dekupeyi farklı bi terimde kullanıyorsunuz galiba. Tasarım Güzel ama uygulanmış halinide görürsek sevinirim.

Saygılarımla...