Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Maltepede tam zaman çalışabilecek stajyer?

asıl aslı

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba arkadaşlar. İstanbul maltepe merkezde reklam ajansında tam zamanlı çalışbilecek yetiştirilmek üzere stajyer grafiker aramaktayız. (Açık lise okuyanlar tercihimizdir) 18 - 23 yaş arası Corel Draw ve photoshop bilgisi olması, bayan olması ve maltepe çevresinde ikamet etmesi yeterlidir. Detayları öğrenmek isteyen arkadaşlar özelden msj atabilirler...
Teşekkürler...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

grafiezgi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba özelden mesaj yazılmadığı için burdan yazıyorum 2 yıllık grafik mezunuyum isterseniz mail adresinizi verirseniz cvmi mail atabiitim. İyi Günler

sevda dere

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar mail adresinizi verir misiniz ? İyi günler

worldly

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hocam ben programlardan anlıyorum hatta uğraşımda var bu konularda tam 7 24 rahat rahat çaqlışabilcek biriyim ama bayan değil olamaz mı benden bi halt:)

keremmmm

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben kerem açık öğretim öğrencisiyim 17 yaşındayım gafiker kursundan mezun oldum yetiştirilmek üzere grafiker olmak istiyorum photoshop ıllustratör programlarını azda olsa biliyorum ilgilenirseniz teşekkür ederim