Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Maskot çizimlerim

neoberg

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.brkcan.net
İyi günler. Foruma yeni katıldım. Logo çalışmalarımı ve kendimle ilgili kısa bilgiyi buradan görebilirsiniz.

Burada da birkaç maskot çizimimi paylaşmak istiyorum. Her türlü yorum ve eleştiriye açığım.
s_1a008acb015ff6c2544_1b294595fc9971608f7f.png

s_64ca1dc_6bd2a7db38c44ebb0a7630498d0dadce.png

(1 rakamını 1forum isimli site için maskotlaştırdım)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
yaşınızı dikkate alacak olursak..
17 yaşında biri için çok iyi olduğunu söyleyebilirim..
eğitim al(a)mamış olmana rağmen hatta çok çok başarılısın.
forumda genelde sadece "süper olmuş" yazanlara çok kızarım ama bence sen tebriği hakediyorsun. ve bu tür yorumumun seni şımartmasından çok daha da hırslandıracağına inanıyorum.. bende aynı şekilde senin gibi bu konuda hiç eğitim al(a)madım. kendi çabalarımla birşeyler yapmaya çalıştım. ama sana büyük bi tavsiye vermek istiyorum..
asla ve asla kendini ezdirme.. yaşının küçük olmasından dolayı aşırı derecede harcarlar seni.. yani bizim milletimiz demezki bu yaşta neler yapıyor diye. aman işte daha iyi anlamaz normal elemandan az veririm, küçük olduğundan fazla ücret ödememe gerek yok, sigortası olmasa da olur genç" gibi düşünceler içinde olacaklarından emin olabilirsin. ki bunun yükünü istanbul gibi bir şehirde çok çok fazlasıyla yaşamış biri olarak söylüyorum bunları sana..
umarım yazdıklarımdan yanlış anlamlar çıkarmazsın..
hataların zamanla azalır ve kendine bir tarz oluşturursun zaten..
ama önerilerimi dikkate almalısın bence..
burak başarılarının devamını ve çok daha iyilerini görmek isteriz..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bende yaşına göre çalışmalarını gerçekten beğendim..Yanlız benim sana tavsiyem, karakter ifadelerin için biraz daha çalışman..Sakın yanlış anlama, asla kötü demiyorum sadece karakterlerin bakışları, mimikleri baygın durumda.. Bu 3 çalışmanda hafiften baymış, sabah mahmurluğu yaşıyan tipler gibi olmuş..Ama İlüstrasyonlarında ve gölgelendirmede, kenar çizgilerinde başarı var..Tecrübe edindikçe gerçekten iyi işler çıkartacağına eminim..hoşgeldin..

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Bende yaşına göre çalışmalarını gerçekten beğendim..Yanlız benim sana tavsiyem, karakter ifadelerin için biraz daha çalışman..Sakın yanlış anlama, asla kötü demiyorum sadece karakterlerin bakışları, mimikleri baygın durumda.. Bu 3 çalışmanda hafiften baymış, sabah mahmurluğu yaşıyan tipler gibi olmuş..Ama İlüstrasyonlarında ve gölgelendirmede, kenar çizgilerinde başarı var..Tecrübe edindikçe gerçekten iyi işler çıkartacağına eminim..hoşgeldin..

haklısın creedwar. baygın duruyorlar gerçekten, ya da umursamaz bi ifadeleri var :)
ama bunun sebebi de göz kapaklarının çok fazla gözleri kapatmış olması bence. mimik çalışmaları yapmalı bence.
maskotuna müdahale ettiğim için kızmazsın umarım. mimik değişikliğini küçük hamleyle göstermek istedim sadece :blush:

n8ad1cda071a7735d5f633abo2.png

--
iletişim adresini flulaştırdım kusura bakmayın bende dikkat edememişim :utann:

Son düzenleme:

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
Görsellerin üzerinde iletişim adresi bulunanlar kaldırılmıştır. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.

neoberg

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.brkcan.net
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. İletişim adreslerinden dolayı üzgünüm, henüz forum kurallarını okumamıştım.

İfade konusuna gelince, nedendir bilmiyorum ama gerçek hayatta da insanların ifadelerini gözlemleyemiyorum. Ayrıca benim kendi mimiklerim de çok çeşitli değil. Gayet donuk bir mimik yapım var.

Yorgunella, örneğin için teşekkürler. Evet daha bir duygu ifade etmiş ufak bir hamleyle :)

edit: 2 çalışma daha ekleyeyim. Bunlarda da dediğiniz gibi duygu yok sanırım :)
mybbgt4.png

robot2rs6.png

Son düzenleme:

MuGi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
neoberg gusel calismalara imza atmissin
bi ara imkansizliklar icinde cizip yayinladigin dersleride gormustum :)

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmalar çok güzel eline sağlık

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
cok başarılı cizimler tabrikler ve başarılar daha iyi çalışmalara imza atacağınızdan şüphem yok

neoberg

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.brkcan.net
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.
Bir tablet alabilsem daha güzel şeyler çıkaracağım da işte imkanlar :)

aynur.ry

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
valla tebrik ediyorm yaşıtım:) bende bı mslk lısesnde grfik ve fotoğraf okuyorm 12.sınftaym bu yıl stajdaym ve inş seneye ünivrsteye giricem ...bu tembellkle nasıl giricem bılmıorm ama(nese)..çalışmalarını görünce kendimi kötü hissettim çünkü çook çok iyiler...ben hiç kusur bulamadm:)çalsmlrn devamını sabrszlkla beklıycem...emeğine sağlık...

neoberg

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.brkcan.net
Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar :)
Grafik üzerine sohbet etmek, yardımlaşmak, beraber yeni fikirler üretmek isteyenler olursa tanışmak isterim ayrıca :)