Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

master sayfasında garip çifleme

hkner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
başlığı doğrumu kullandım bilmiyorum.
master bölümünden sag ve sol sayfamı hazırlıyorum. hersey cok guzel. ama sayfalarımı olusturmaya basladıgımda, mesela ornek. ılk sayfam ana sayfam sagda duruyor master sayfasında olusturdum butun objeler sayfa numarası gıbı objelerde yerlı yerınde oda cok guzel. ama ılk ana sayfamın sagı bos oldugu halde, master sayfasındakı solda olusturgum objeler bırıncı sayufamın solundada olusuyor kı ılk sayfamın solunda sayfa olmadıgı halde master sayfasında sol tarafta olusturdugum objeler nasıl ve neden orad akendını gosterıyor. cok karısık yazdım belkı ama nasıl yazacagımıda bılemedım. screen goruntu aldım ıstedıgım seyı anlatabılıırm dıye dusundum. sımdıden tesekkur ederım.

masterd.jpg

ustekı bırıncı sayfam. sol tarafında normalde sayfa yok. ama bazı objeler orda .
alttakıda ıkıncı sayfam ama solundakı ucuncu sayfamı koymadıgım halde bazı objeler oradada boslukta duruyo.. master sayfam olan bazı objeler ıse sag sayfada gorunuyo sol sayfada gorunmuyo. karısık kurusuk ıs anlamadım gıttı..

sıtede anlatılanları harfıen yapıyom . en azındna ben ole sanıyorum. ama nerd eyanlısk yhapıyorum anlamadım.

feylosoft

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bir sorun yok.

Senin masterindeki şekller gruplu yada yekpare. Masterdaki sağ ve sol taraftaki şekillerini gruplamaz birbirinden bağımsız oluşturursan böyle gözükmez. Ama sen şekilleri gruplar yada 2 sayfa boyunca çizim yaparsan doğal olarak da sayfa olmayan tarafta da böyle şekiller gözükecektir.

Ha gözükse nolur hiç birşey. Bu durum hiçbir sıkıntıyı yolaçmaz sadece estetik meselesi.