Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

matbaa ve reklam hizmeti veren iş yerimize stajyer aranıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enginklc

🌱Yeni Üye🌱
İstanbul - Anadolu yakasında Seri ilanlar - matbaa ve reklam hizmeti veren iş yerimize corel ağırlık ve photoshop bilen stajer yada işe ihtiyacı olan arkadaşlar aranıyor. irtibat ve cv için lütfen mesaj bırakınız.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

kübra53

🌱Yeni Üye🌱
cv yollamak için mail adresinizi yazarmısınız..

coskun_hammet

🌱Yeni Üye🌱
Anadlu yakasında oturuyorum. photoshop, illustrator, indesign programlarına hakımım. mail adresi verirseniz cv ve çalışma örneklerii yollayabilirim. İyi çalışmalar.

enginklc

🌱Yeni Üye🌱
***** bu adrese cv lerinizi yollayabilirsiniz.

Corel Draw ve Photoshop bilen bay veya bayan eleman mail adresimi bildirdim işe ihtiyacı olan varsa benimle irtibata gecebilirsiniz.

Matbaa ve Seri İlanlar ile ilgili hizmet veren iş yerimizde Corel Draw ve Photoshop' a hakim İşini seven ve tasarım yeteneği iyi olan Bay - Bayan Elemana ihtiyacımız vardır.

Yunus Reklam - Küçükyalı

Yetkili : Engin KILIÇ

serkan bek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slmlar
benm serkan 19 yasındayım grafıkerim 1 yıllık denegımım var matbaa da calısıyorum suan ama kendımı gelıstıremedıgım den dolayı ısmden memnun degilim corel,photoshop,freehand,ilistrator bılıyorum tescih size kalmıs irtibat için 0539 271 70 89 beklıyorum,,

resul4334

🌱Yeni Üye🌱
Grafiker

Sizlerle uzun yıllar çalışmak istiyorum.ancak mail adresiniz yada telefon numaralarınızı göremedim :(

resul4334

🌱Yeni Üye🌱
Grafiker

SİZLERLE UZUN YILLAR ÇALIŞMAK İSTİYORUM.ÜNİVERSİTE MEZUNUYUM.DAHA ÖNCE GRAFİKERLİKLE İLGİLİ BİR İŞTE ÇALIŞMADIM.ANCAK KENDİMİ GELİŞTİRMEK İSTİYORUM.BU ALANDA İLERLEMEK İSTİYORUM VE KARİYERİMİ BU ALANDA VE SİZLERLE TAMAMLAMAK İSTİYORUM.OLUMLU GERİ DÖNÜŞLERİNİZİ BEKLEMEKTEYİM. İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
mail: resulbaskan84@hotmail.com

serkan bek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
maıl attım ama ulasmadı heralde ben serkan irt: 0539 271 70 89

by_facia

🌱Yeni Üye🌱

grafik-tasarım kursunda yenı mezun oldum ve kendımı gelsıtırmek ıstıyorum stajyer olarak ıs arıyorum tl no:05313131452

ABDULLAH YAGMUR1

🌱Yeni Üye🌱
...

KISACA.: 17/04/1992 DOĞUMLUYUM CİDDİ OLARAK ÇALIŞTIĞIM İŞLER ZEN KUYUMCULUK VE PIRLANTA VE ŞUANDA ÇALIŞMAKTA OLDUĞUM BARIŞ GRAFİK ÇAĞDAŞ AMBALAJ ÜRNLERİ ŞUANDA ÇALIŞTIĞIM YERDE GELECEĞİMİN OLMADAĞINI DÜŞÜNDÜM BUNDAN DOLAYI
KENDİMİ GELİŞTİRMEYE KARAR VERDİM GRAFİK KURSUNU TAMAMAMLADIM BELGEMİ ALDIM
SADECE KENDİMİ GELİSTİREBİLECEĞİM BİR İŞ ARIYORUM ÖĞRENMEYE
AÇIK VE İŞİNE BAĞLI BİRİSİYİM VERİLEN GÖREVLERİ EN İYİ ŞEKİLDE YERİNE GETİRMEYE ÇALIŞIRIM..

İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM İYİ ÇALIŞMALAR....

e mail : yagmur.abdullah@hotmail.com
Tel: 0531 948 95 14

serkan bek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben 19 yasındayım bi matbaa da calısıyorum ama kendimi gelıstıremedım için kendımı gelıstırebılecgım bır yer arıyorum 1 yıl lık deneyimim var acık lıse de okuyorum proqraları orta sevıyede biliyorum.ararsanız memnun kalırım .. tel..0539 271 70 89 ayrıca serkan-ultra-aslan@hotmail.com adresındende mesaj atabılırsınız.. tesekkurler ...

serkan bek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben 19 yasındayım bi matbaa da calısıyorum ama kendimi gelıstıremedım için kendımı gelıstırebılecgım bır yer arıyorum 1 yıl lık deneyimim var acık lıse de okuyorum prorqaları orta sevıyede biliyorum.ararsanız sevınırım .. 0539 271 70 89 ayrıca serkan-ultra-aslan@hotmail.com adresındende mesaj atabılırsınız.. tesekkurler ...

Aticon

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar. Ben ilanınızla ilgileniyorum. mailim atilla.8@gmail.com

Anadolu meslek lisesi grafik bölümü mezunuyum. İstanbul üniversitesi teknik bilimler meslek yüksekokulu tasarım basım yayın bölümüne direkt geçtim. 2 yıl grafik staj deneyimim + fotoğraf eğitimim var (İfsak) ilgilenirseniz mailimi yazdım. Cv'mi atabilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...