Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Maya mı ? Cinema 4 mü ?

engineer

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Mayaya başlamak için bir kursla görüştüm ama arada kaldığım bir konu var kafamı karıstıran benım yoğunluk vermek istediğim alan ise animasyon cinema 4 mü tazsiye edersiniz yoksa maya mı ?? Bilgisii olan arkadaşlar bu konuyla ilgili bilgi verirseler çok sevinirim şimdiden teşekkürler...

Benzer konular

Emrah ALTINDAL

🌱Yeni Üye🌱
İki programın da amacı ve sonucu aynı, amine sektörün de 2 büyük program bu bahsettiklerin. Bence her iki programın deneme eğitimlerine katıl ve sana hangisi daha yakın,kullanışlı,basit geliyorsa. O programa yönel, kesinlikle tahminlere göre eğitim alma.

grafisoner

🌱Yeni Üye🌱
Açıkcası bende uzun zamandır bu türde eğitim almak konusunda yoğun bir araştırma yapıyorum. %85 oranında Maya tavsiye ediliyor. Ben Maya yı türkçe bi kaynak ile 2 gün kadar kurcaladım. C4D yede baktım. Açıkcası arayüzü ve kullanım kolaylığından ve genişleme / projelerde çoklu kullanıcı olayları sebebiyle sanırım sektör büyük oranda maya tercih ediyor. Ama arkadaşında dediği gibi programları kendin gör ve tanıtım derslerine katıl ve kararı sen ver.

Ama bana sorarsan Maya.