Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Meme Kanseri Vakfı

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Meme Kanseri Vakfı

Çalışmalar şahsıma ait değildir.

futurist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk bakışta anlayamadım ne alaka diyordum ki fark ettim. çok özgün ilginç olmuş olmasınada ne zaman meme kanseri mevzusu olsa çıplak vücut koyuyorlar. prostat kanseri olununcada aynı yöntemi inşallah kullanmazlar. tasarım güzel fikir berbat

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
ilk bakışta anlayamadım ne alaka diyordum ki fark ettim. çok özgün ilginç olmuş olmasınada ne zaman meme kanseri mevzusu olsa çıplak vücut koyuyorlar. prostat kanseri olununcada aynı yöntemi inşallah kullanmazlar. tasarım güzel fikir berbat

Çıplaklıktan rahatsız oluyorsunuz sanırım.

futurist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çıplaklıktan rahatsız oluyorsunuz sanırım.
hayır çıplaklıktan rahatsız olmuyorum. çırılçıplaklıktan rahatsız oluyorum :)
daha doğrusu bir amacı olmayan çıplaklıktan. tıp dergisinde görsem tınlamam hatta desteklerim. çünkü bir öğretidir. bunun amacıda güzel destekliyorum ama daha genele hitap etse süper olurdu.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
....daha genele hitap etse süper olurdu.

Çıplaklık zaten doğamızda var. Ki her şey bir yaprak parçası ile başladı. :)

Çıplaklığı ele alan bakış açısına göre değişir ama yurt dışı kullanımları yaratıcı fikirler ve cesaretli ajanslar ile dolu.

rtp7t.jpg

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
hayır çıplaklıktan rahatsız olmuyorum. çırılçıplaklıktan rahatsız oluyorum :)
daha doğrusu bir amacı olmayan çıplaklıktan. tıp dergisinde görsem tınlamam hatta desteklerim. çünkü bir öğretidir. bunun amacıda güzel destekliyorum ama daha genele hitap etse süper olurdu.

Yukarıda "çırılçıplak" olan bir görsel olmadığı gibi amacına uygun olduğu taktirde çırılçıplaklık da göze batmaz.

Ayrıca "tıp" demişsiniz. Yukarıdaki görseller de "meme kanseri" ile ilgili bir afiş çalışmasının eserleridir.

Beğenmeme hakkınızı da kullanmanız kimseyi rahatsız etmeyecektir.