Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

menüler

berrak_nurr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mrb arkadaşlar. ben indesign öğrenmeye yeni başladım sayılır. aslında herkesten bir ricam var. özellikle bu programı iyi bilen arkadaşlardan.herkes bilgisi dahilinde menüleri anlatsa belki biz bilmiyenler çok daha çabuk öğrenebiliriz. vede sürekli soru sormak zorunda kalmayız.

Benzer konular

diagram

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Menüleri anlatmakla program öğrenilmez Sayın Berrak... Uygulama ve sorularla öğrenmek daha kalıcı olacaktır...

bygrafiker

🌟Usta Tasarımcı🌟
Berrak Nur hanım size tavsiyem tabi ki bu iş için az da olsa alt yapınız var ise. yani indesgne ye benzer programlar kulanmış iseniz bir proje oluşturun hayali bir dergi dizgisi gibi bunu dizmeye başlayın ve takıldıkça soru sorun bizde elimizden geldiğince cevaplayalım. Okulda öğretilenler gibi program öğretilmez, öğrenilmez.
saygılarımla,

berrak_nurr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evet haklısınızda ama ben daha önce buna benzer bir program kullanmadım. o yüzden en ince ayrıntısına kadar öğrenmek istiyorum.

savasg

🌟Usta Tasarımcı🌟
yeni kullanan arkadaşlar daha önce kullandığı programı yazarlarsa ona göre yardımcı olabiliriz.

akkanatlar

🌱Yeni Üye🌱
silinen menü öğesi

merhaba
corel x6 da yeni tool bar hazırlarken eski görünmez menüdeki edit öğesini sildim şimdi proğramda edit menüsü yok onu nasıl geri yükleyebilirim tşkler

akkanatlar

🌱Yeni Üye🌱
corel draw x6 da yeni bir menü bar hazırlarken eski orjinal görünmeyen menü barın içindeki menüleri sildim yeni barda edit eklemeyi unutmuşum ne yapabilirim...​​​​

PINAR81

🌱Yeni Üye🌱
corel draw x8 mac pc de customize bölümünü bulamıyorum. yardımcı olur musunuz?