Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

merhaba almet ticaret katalog kapak çalışmam renk konusunda problemliyim ama

wolky66

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kapakd.jpg

Çalışmam hakkında yorumlarınızı bekliyorum çok ağır yorumlarınız oluyo ama bu sefer kaldırabileceğimden eminim :) renk konusunda önerilerinizi bekliyorum :(

birde kapaktaki küpler ne için diye sorarsanız katalog içinde ürünleri bölüm bölüm ayırmak için yaptım mesela bi bölümde hassas teraziler diğer bölümde mutfak terazileri. her bölümün iç sayfa rengi küpteki renkler olucak. nasıl acaba iyi olurmu?

Benzer konular

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Oy oy oy! Valla nerden başlasam bilemiyorum?

İlk gözüme çarpan, ne idüğü belirsiz zemin rengi. Sonrasında manasız bir şekilde, manasız bir renkte kenarda duran floral desenler hemen akabinde hepsinden daha da manasız yukarıda örümcek ağı vazifesi gören beyaz noktacıklar. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de yukarıda renkli renkli kareler! huh huuuuuuuu! :))

Birincisi zemini bu manasız renkten kurtarın, pastel tonlarından herhangi birini kullanabilirsiniz.
Çiçeği böceği de kaldırın. Zira konunuz ile hiç alakalı değil. İlla bir şeyler yapmak istiyorsanız, bir zahmet kataloğunu yapmaya başladığınız firmayı araştırın, ne ile ilgilenirler, ne iş yaparlar? yaptıkları işe göre ya çağrıştıracak yada birebir görsellerini kullanın.
Kareler güzel fikir. Ancak durdukları yer yanlış. Nerede durmaları gerektiği ile ilgili kırtasiyeleri bi dolaşın, ajandaları inceleyin. Demek istediğimi anlayacaksınız.
Son olarak,

Dünyada ve Türkiye'de yapılan işlere lütfen göz atın!

Kolay gele!

wolky66

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kapak2.jpg

şimdi nasıl acaba :( biraz daha güzelleşti gibi. son yorumlarınızı bekliyorum :) sonra allah büyük bakıcaz artık. herkese iyi çalışmalar.

birde ön kapaktaki sadelik biraz gidecek orta tarafa transparan bi resim koymayı düşünüyorum.

smmugler

🏅Acemi Tasarımcı🏅
almet yazısı çok sırıtmış bence

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Kolay gelsin diyerek; ön kapak ve arka kapak ayırt edilemiyor aslında.... Renkli karelerin altına işaret ettikleri kategorileri yazarsanız iç kısım için yol gösterici olmasının yanısıra, amaçlı olduğunu belli eder. Mavi ve Kırmızı logodaki renkler.... Bence zemin renginden tamamiyle kaçının beyaza yönelin. İyi çalışmalar.

xcalibur35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Oy oy oy! Valla nerden başlasam bilemiyorum?

İlk gözüme çarpan, ne idüğü belirsiz zemin rengi. Sonrasında manasız bir şekilde, manasız bir renkte kenarda duran floral desenler hemen akabinde hepsinden daha da manasız yukarıda örümcek ağı vazifesi gören beyaz noktacıklar. Tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de yukarıda renkli renkli kareler! huh huuuuuuuu! :))

Birincisi zemini bu manasız renkten kurtarın, pastel tonlarından herhangi birini kullanabilirsiniz.
Çiçeği böceği de kaldırın. Zira konunuz ile hiç alakalı değil. İlla bir şeyler yapmak istiyorsanız, bir zahmet kataloğunu yapmaya başladığınız firmayı araştırın, ne ile ilgilenirler, ne iş yaparlar? yaptıkları işe göre ya çağrıştıracak yada birebir görsellerini kullanın.
Kareler güzel fikir. Ancak durdukları yer yanlış. Nerede durmaları gerektiği ile ilgili kırtasiyeleri bi dolaşın, ajandaları inceleyin. Demek istediğimi anlayacaksınız.
Son olarak,

Kolay gele!

Sizin grafikerlikten anlayışınız bu mu!

Kolay gele!

Benden de sana Rast gele o zaman !

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆

Sizin grafikerlikten anlayışınız bu mu!

Kolay gele!

Benden de sana Rast gele o zaman !

Demek balıkçısınız! ne güzel:angel:
ha bu arada rastgele bu şekilde yazılır. Ayrı yazılmaz...