Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

merhaba

accurate4

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaslar sıtenıze yenı uye oldum accurate naskı programında yaklasık 6 yıldır desınatorluk yapıyorum umarım sıtenızde banada yer vardır

Benzer konular

accurate4

🌱Yeni Üye🌱
duzelttıgınız ıcın tsk ederım.. sıteyı bıraz kurcaladım ama bulamadım :( onun ıcınde yanlıs bır yere konu acmak zorunda kaldım

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
hoş geldin arkadaşım.. tabi ki yer var sıkış bakalım sen de yerini bul :)

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Hoşgeldiniz accurate4.

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
forumumuza hoşgeldiniz accurate4.

experiment_100

🌱Yeni Üye🌱
Hayırlı günler, yaklaşık 5 yıldır accurate4 kullanıyorum ancak programı dongle aracılığı ile zorunlu olarak kullanıyorum. Güncel anakartlar üzerinde dongle girişi (eski yazıcı baglantısı) bulunmadıgı için güncellediğim bilgisayarımda programı kullanamıyorum :( Yardımcı olabilirseniz müteşekkir olacagım. Şimdiden Teşekkürler

hakanc1

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hayırlı günler, yaklaşık 5 yıldır accurate4 kullanıyorum ancak programı dongle aracılığı ile zorunlu olarak kullanıyorum. Güncel anakartlar üzerinde dongle girişi (eski yazıcı baglantısı) bulunmadıgı için güncellediğim bilgisayarımda programı kullanamıyorum :( Yardımcı olabilirseniz müteşekkir olacagım. Şimdiden Teşekkürler

merhaba,eğer programınız lisanslı ise best bilgisayarla temasa geçin.100-200$ civarı bir miktara eski tip dongle nizi usb olan yenisiyle değiştirirler.
ama pro kırık ise yapacak birşey yok.

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Adamın siteye üye olalı 4 sene olmuş yahuu:rofl::rofl: