Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

mersin ekobaymar avm insert tasarımım

evinamin33

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emirgrafik.com
baymar2.jpg

kurgucu

🌱Yeni Üye🌱
Bu tasarım değil yerleştirme olmuş biraz. Hazır klipartlar kullanmışsınız. Ürün resimlerini temizleyip kare kutular içine yerleştirmişsiniz. Fiyat etiketleri eğer clipart değilse şık olmuş. Ayrıca gölgelemelerde biraz dengesiz olmuş. Sanırım gölgelemeyi corelde yapmışsınız. corel photo paint'i hariç tutarsak corelin gölgelendirmesi çok da başarılı değil. gölgelemeyi eğer corel ile yapıyorsanız tavsiyem photoshop kullanmanızdır. geçişler daha yumuşak olacaktır. Yanılıyor da olabilirim gölgelendirmeyi photoshop ta vermişseniz başarılı bir gölgelendirme olmamış.

Tasarım olarak yorumlarsak bunları söyleyebiliriz ancak müşteri gözü ile bakarsak gayet güzel bir çalışma. Elinize sağlık.

evinamin33

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.emirgrafik.com
Bu tasarım değil yerleştirme olmuş biraz. Hazır klipartlar kullanmışsınız. Ürün resimlerini temizleyip kare kutular içine yerleştirmişsiniz. Fiyat etiketleri eğer clipart değilse şık olmuş. Ayrıca gölgelemelerde biraz dengesiz olmuş. Sanırım gölgelemeyi corelde yapmışsınız. corel photo paint'i hariç tutarsak corelin gölgelendirmesi çok da başarılı değil. gölgelemeyi eğer corel ile yapıyorsanız tavsiyem photoshop kullanmanızdır. geçişler daha yumuşak olacaktır. Yanılıyor da olabilirim gölgelendirmeyi photoshop ta vermişseniz başarılı bir gölgelendirme olmamış.

Tasarım olarak yorumlarsak bunları söyleyebiliriz ancak müşteri gözü ile bakarsak gayet güzel bir çalışma. Elinize sağlık.

bukadar gaflet dolu bir yorum görmemiştim açıkcası... clipart kullanmışım öylemi.... yazık.... zaten moda olmuş hazır clipart kullanmışsın deyip olumsuz eleştirmek. clipart nedir sorsam onuda bilemezsiniz... grafikerlernetteki göreviniz nedir eleştri yapmakmı hani öyleyse eleştri yapacak kişinin bu işte anlamasını isterim yaw senin bitane çalışman bile yok seni nasıl ciddiye alalım... bu yorumlar ilk iki cümlen içindi.
gelelim diğerlerine... gölgelendirmeyi eleştirmişsin evet haklısın ama takdir edersinki böyle işler sürekli işler vede hemen yapılıp baskıya verilmesi gerekiyor hergün buna benzer 2-3 iş yaparsan eğer ve her işte 50 ürün olduğunu varsayarsak herbir ürünü photoshopta tek tek işlemen lazım bunada zaman yetmez. kaldıki corelin otomatik olarak verdiği gölge
photoshobunkinden çok daha üstün. burdan bakabilirsin corelin otomatik gölgesine... aslında böyle yoruma açıklama yapmaya bile değmez ama bilgilendirmek amaçlı yazıyorum. insanlar neyin nasıl olduğunu nelere itibar edip etmeyeceklerini görsün diye..

elifex

🌟Usta Tasarımcı🌟
çalışmalarınız çok güzel ben beğenerek takip ediyorum ellerinize sağlık...ayrıca bizimle yaptığınız çalışmaları paylaştığınız için ayrıca teşekkür ediyorum... ben insert çalışmalarına yeni başladım...burada paylaşım yapan arkadaşların sayesinde inceleme fırsatı buluyorum...

serhas58

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tasarım her zamanki gibi çok güzel eline emeğine sağlık tek kusur dil peynirinin fiyatın biraz üstünde kalması e oda nazar boncuğu olsun :):)

akberrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
herşey çok iyi etiketlerde güzel emeğine sağlık
ayrıca belki insert yapmaanlar bilmezler ama bize iş verilir ve hemen baskıya gider düşünmeye bile zamanımız olmaz ....

bw_ajans

🌱Yeni Üye🌱
keşke o ilk yorum yapan arkadaşa cevapp yazmasaydın, bencee cevaba gerek bile yoktuu ilk fark ettiğim dil peynirinin fiyatıydıı onuda yazmışlar zatenn çalışma başarılı paylaşımm için teşekkürler...

viktorya

🌱Yeni Üye🌱
Ben birşey merak ediorum.Ne alırsan 1TL yazısını nasıl yaptığnı kısaca anlatabilirmisin mümkünse? zahmet olmasa:) bu arada çalışma çok güsel olmuş.çok beğendm.tebrikler

aywass

🌱Yeni Üye🌱
ikinizde mersin'desiniz bu tür yorum normaldir.yarın gidip insert için fiyat da verebilir EMEĞİNE SAĞLIK güzel olmuş takipdesin ...

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
benim merak ettiğim alttaki omonun fiyatı hala güncelliğini koruyormu. sabun lazımda