Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Metal lazer baskı öncesi hazırlıkla ilgili acil ve mümkünse detaylı bilgi istiyorum

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Metal lazer baskı öncesi hazırlıkla ilgili acil ve mümkünse detaylı bilgi istiyorum.
Cdr programında plt olarak kaydetme ve ondan öncesi ile ilgili bilgi istiyorum. Teşekkürler..

Son düzenleme:

Benzer konular

darkdevill

🌟Usta Tasarımcı🌟
aşağıdaki örneği hazıradım umarım işine yarar birde biz lazere vereceğimiz işi .wmf formatında kayıt ediyoruz sizin lazer programını bilmiyorum ama wmf kayıttan gayet memnunuz diğer kayıtları lazercimiz istemiyor lazer programıda açmıyor zaten

birde kenar çizgili vermeyeceksin içi dolgulu kenar çizgileri none olacak ben örnekte görmen için öyle yaptım ve çalışma net görünsün diye kalınlaştırdım o yüzden ufak hatalar olmuş logoda bozukluk olmuş onları dikkate alma

graphic1w.jpg

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
aşağıdaki örneği hazıradım umarım işine yarar birde biz lazere vereceğimiz işi .wmf formatında kayıt ediyoruz sizin lazer programını bilmiyorum ama wmf kayıttan gayet memnunuz diğer kayıtları lazercimiz istemiyor lazer programıda açmıyor zaten

birde kenar çizgili vermeyeceksin içi dolgulu kenar çizgileri none olacak ben örnekte görmen için öyle yaptım ve çalışma net görünsün diye kalınlaştırdım o yüzden ufak hatalar olmuş logoda bozukluk olmuş onları dikkate alma

graphic1w.jpg

Teşekkür ederim gayet güzel açıklamışsınız..
Problemi daha sonrasında çözdüm ama yine bilmediğim detaylar vermişsiniz tekrar teşekkür edrim..