Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Metra Dosya Çalışması

ugur_34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ugurkaralar.com
Bu benim ilk paylaşımım. Meslekte biraz yeniyim, basit bir çalışma oldu ama beğenildi. Bu arada ortadaki boş zımbırtıyı sorarsanız oraya yedek parça, servis, ikinci el falan yazılacak. :smile:

yokmu bi yorum yaww... :(

Moderatör tarafında düzenlendi:

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sabırsızlanarak flood yapıyor ve forum kurallarını ihlal ediyorsunuz. Ayrıca virgüllerle devam edicek bir benzeri olan kelimelerin sonuna "falan" kelimesi gelmez ...vb. gelir. Zımbırtıyıda algılayamadım :?

Çalışmanıza gelince firma logosu çok küçük kalmış ve önemsiz bir ayrıntıymış gibi kullanılmış. Sanırım hazıur bir tribal kullandınız. Ne diyeyim...?

ugur_34

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ugurkaralar.com
Sabırsızlanarak flood yapıyor ve forum kurallarını ihlal ediyorsunuz. Ayrıca virgüllerle devam edicek bir benzeri olan kelimelerin sonuna "falan" kelimesi gelmez ...vb. gelir. Zımbırtıyıda algılayamadım :?

Çalışmanıza gelince firma logosu çok küçük kalmış ve önemsiz bir ayrıntıymış gibi kullanılmış. Sanırım hazıur bir tribal kullandınız. Ne diyeyim...?

flood aklımın ucundan bile geçmedi arkadaşım. özür diliyorum. ayrıca edebiyat dersi vermenede gerek yok. yorumunu yap yeter.

bu arada tamamen hazır değil kısmen trıbal war.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Nasıl bir tavır içerisindesiniz anlayamadım. Ben edebiyat dersi vermiyor kelimelerinizdeki yazılım hatalarınızı uyarıyorum. Bir tasarımcı başta türkçesine sahip çıkmalı!

gece_ay_isigi_

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok sade olmuş sevdilerse sorun yok, firma ismi biraz büyüyebilir kolaygelsin...