Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Midgardian ''Manipülasyon Çalışmalarım''

midgardian

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar. Çizim işine şimdilik ara verdim ve manipülasyon denemelerine başladım. Bunlar tabi ilk kez yaptığım şeyler çok iyi olmayabilir.

k19ND.jpg
,
xVK30on.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Daha detaylı çalışma ve iyi bir kurgu ile başarılı sonuçlar alacaksınız. çalışmaya devam..

midgardian

🌱Yeni Üye🌱
Söylemek istediğinizi anladım ve daha güzel birşeyler çıkarmaya çalıştım.Henüz bitmedi üstünde epey uğraşacağım ama şu anki durumu atayım.

eImN4.jpg

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Söylemek istediğinizi anladım ve daha güzel birşeyler çıkarmaya çalıştım.Henüz bitmedi üstünde epey uğraşacağım ama şu anki durumu atayım.

Aşağıda ilk dikkat çekenleri basitçe işaretledim..Kurgu güzel..Ama acele etmeyin..

qrqdx.jpg

midgardian

🌱Yeni Üye🌱
Evet resim üzerindeki çalışmama daha bitmemişti.Oraları temizledim. Şimdi resmi 2 şekilde bitireceğim. 1. si aşağıdaki gibi olacak.2. de ise daha fakrlı bir atmosfer vereceğim. Hala eksikler var resim üzerinde ama yine bitmemiş halini atayım. Sizlerin fikirleri doğrultusunda yanlışlarımı düzelttikçe en doğrusunu bulacağım neticede.Ben grafiker olmadığım ve daha önce bu işlerle hiç uğraşmadığım için eksiklerim olabiliyor.

C7Ji0.jpg

midgardian

🌱Yeni Üye🌱
Bu da yeni yaptığım çalışma.Hala eksikleri var tabi doğal olarak.

03Z7lsd.jpg