Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

MINI John Cooper Works

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
mini1iy4.jpg

mini0re0.jpg

mini2yy0.jpg

Not: Çalışmalar şahsıma ait değildir.

Benzer konular

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
Ellerine sağlik, ama sanki sıralama ters gibime geldi.. burada hedef arabanin durmasi için paraşüte ihtiyaç duyulmamasi olsa gerek..

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Ellerine sağlik, ama sanki sıralama ters gibime geldi.. burada hedef arabanin durmasi için paraşüte ihtiyaç duyulmamasi olsa gerek..

Evet doğru. Ben buraya yüklerken sıralamayı tersten yapmışım. Düzenleyelim hemen. :)

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
afiş güzel düşünülmüş durmak için paraşüt kullanan bir araç hızlıdır tamam ama farklı bir açıdan bakarsak fren sisteminin çokta gelişmemiş olduğunun izlenimini veriyor

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
afiş güzel düşünülmüş durmak için paraşüt kullanan bir araç hızlıdır tamam ama farklı bir açıdan bakarsak fren sisteminin çokta gelişmemiş olduğunun izlenimini veriyor

bence tam tersine fren sisteminin çok güçlü olduğunu gösteriyor bize bu fotoğraflar.. son resme dikkat ederseniz, aracın durmasi için paraşüt yardimci bi etken olsa arabanın arkasinda kalmasi gerekirdi, ama burada araba paraşüte ihtiyaç durmadan hemen durabiliyor ve paraşütü önüne aliyor :)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

Gözünden kaçan bir ayrıntıyı belirtmek isterim. Diğer arabalar bu hızda durmak için paraşüt kullanır.

Fakat bu araba son görselde görüldüğü üzere, durduğunda paraşür öne doğru haraket eder.

Bu örneklerde görüldüğü üzere:

Grafik tasarımcıların diğer konularda da uzmanlığı olması gerektiğinin küçük bir örneğidir. Fizik kanunları...

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Gözünden kaçan bir ayrıntıyı belirtmek isterim. Diğer arabalar bu hızda durmak için paraşüt kullanır.

Fakat bu araba son görselde görüldüğü üzere, durduğunda paraşür öne doğru haraket eder.

Bu örneklerde görüldüğü üzere:

Grafik tasarımcıların diğer konularda da uzmanlığı olması gerektiğinin küçük bir örneğidir. Fizik kanunları...

sanırım yanlış anlaşıldım
afişin vermek istediğini ben gayet net bir şekilde aldım zaten güzel bir afiş olduğunuda belirttim ama önemli olan benim anlamam değil burdaki ayrıntıyı ulaşılmak istenen müşteri kitlesinin anlaması ve herkesinde bu ayrıntıyı yakalayabileceğini sanmıyorum ve değişik izlenimler vereceğini düşünüyorum
buda grafik tasarımcıların konuyu sadece kendisinin ve kendisi gibi olanların algılayabileceği şekilde değilde daha ince ayrıntıları düşünerek olumsuz her algılamayı göz önünde bulundurarak çalışması gerektiğinin bir örneğidir:)

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️

sanırım yanlış anlaşıldım
afişin vermek istediğini ben gayet net bir şekilde aldım zaten güzel bir afiş olduğunuda belirttim ama önemli olan benim anlamam değil burdaki ayrıntıyı ulaşılmak istenen müşteri kitlesinin anlaması ve herkesinde bu ayrıntıyı yakalayabileceğini sanmıyorum ve değişik izlenimler vereceğini düşünüyorum
buda grafik tasarımcıların konuyu sadece kendisinin ve kendisi gibi olanların algılayabileceği şekilde değilde daha ince ayrıntıları düşünerek olumsuz her algılamayı göz önünde bulundurarak çalışması gerektiğinin bir örneğidir:)

hiç kıvırmayalim simdi :) üstüne basa basa frenlerin gelişmediğini belirtmişsiniz, hatta Volkan bey fotoğraflarin siralamalarini ters yapmişti ve ben bunu bir grafiker gözüyle değil mantiğimi yürüterek yalniş olduğunu saptadim ve ilk yorumumda nasil birşey olmasi gerektiğini açiklamiştim..

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
bence gayet başarılı çalışmalar. bu çalışmaların hedef kitlesi sokaktaki her insan değil. reklam hedef kitle analizine göre yapılır. biz kendimizi veya sokaktaki insanı bazalmayalım lütfen. minin hedef kitlesi bun reklamı zaten algılayabilecek seviyededir. emin olabilirsiniz. ayrıca reklamda kullanılan espriye gelecek olursak. birinci ve ikinci afişte uçakların yani jetlerin uçak gemisine iniş hızını kesmek için kullandıkları paraşütü koşmuşlar. çünkü aracın hızını vurgulamak istemişler. sonuncuda ise uçağı durdurmak için gerekli bu paraşütün bu araç için gerekli olmadığını çünkü etkili bir firen sistemine sahip olduğunu vurgulamışlar. bence gayet başarılı

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
afiş güzel düşünülmüş

TASARIMLARIM
hiç kıvırmayalim simdi :) üstüne basa basa frenlerin gelişmediğini belirtmişsiniz, hatta Volkan bey fotoğraflarin siralamalarini ters yapmişti ve ben bunu bir grafiker gözüyle değil mantiğimi yürüterek yalniş olduğunu saptadim ve ilk yorumumda nasil birşey olmasi gerektiğini açiklamiştim..

grafiker gözüyle baksaydınız zaten görsellerdeki ayrıntıyı yakalayamazdınız aynı benim mesajıma grafiker gözüyle bakıp yakalayamadığınız gibi :)

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
afiş güzel düşünülmüş

TASARIMLARIM

grafiker gözüyle baksaydınız zaten görsellerdeki ayrıntıyı yakalayamazdınız aynı benim mesajıma grafiker gözüyle bakıp yakalayamadığınız gibi :)

ben hangi ayrintiyi yakalayamadim merak ettim ? afiş güzel düşünülmüş cümlesi mi ? bu cümle benim için bir anlam ifade etmiyor ki siz görseli yalniş yorumladiğiniz için :) neise konu tartişma platformuna dönmesin, iyi forumlar..