Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Misss Poem Spring Summer 2009 etiket çalışmam

..EsRa..

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corel x4 de yaptığım serbest bir çalışma sizce nasıl olmuş eksikleri varmı yorumlarınızı bekliyorum..
misspoem.jpg

Benzer konular Forum Tarih
s.aşık Afiş Tasarımı 10 2K

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

1. Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
    Konu başlığınızı
    edit.gif
    butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...
  2. Konunun yanlış yere açılması:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Foruma yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır. Yanlış bölüme açılan başlıklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Eğer bu davranışta art niyet fark edilirse üyenin site ile ilişkisi sonlandırılır. Bu nedenle itiraz türü yazıların da silinmesi veya cevaplandırılması sorumlunun inisiyatifindedir.…….
    (Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır. Lütfen bundan sonra konu açarken ilgili bölümde olmasına dikkat ediniz.)

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
Daha ilgi çekiçi ve orjinal şeyler çıkarmak istiyorsanız öncelikle kullandığınız fontu kesinlikle değiştirmenizi tavsiye ederim.. Başarılar.

..EsRa..

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yanlış başlık için özür dilerim doğru yere açtığımı sanıyordum...
émmst yorumun için teşekkür ederim ama fontu neden beğenmediğini söylersen sonraki tasarımlarımda buna dikkat ederim..

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
yanlış başlık için özür dilerim doğru yere açtığımı sanıyordum...
émmst yorumun için teşekkür ederim ama fontu neden beğenmediğini söylersen sonraki tasarımlarımda buna dikkat ederim..

Çok basit bir font..yani daha çok böyle düğün davetiyelerde kullanılan bir font..Ağırlığı olan bir font değil..Daha hoş daha okunaklı bir font etiket çalışmasında çok daha hoş durur..

..EsRa..

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet haklısın tekrar bir baktımda hiç ağır durmuyor gerçi çıkış da almıştım ama düzelteyim en iyisi.açıkladığın için teşekkür ederim..

halley

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İngilizce de büyük " İ " harfi yoktur..
Kullandığın renksiz çiçekler iç karartıcı.
Gri çiçek görmedim ben.

Birde tasarım isminde "Spring Summer" yazıyor.
Yani ilkbahar ve yaz mevsimi.
Bu renklerlemi yansıtacaksın o renkleri?
Yapma ne olur.
2009 rakamları eşit şekilde ayrı değil. Sanki elle tek tek kafana göre koymuşsun gibi.

Tek iyi yönü çiçeklere Gradient efekti vermen ve kullandığın pembe.

..EsRa..

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hımm aslında bu yönden düşünmemiştim hiç daha çok görselliğine bakmıştım,haklısın en iyisi bunu başka bir yerde kullanayım hoşuma gitti çünkü bu çalışmayıda renklendireyim biraz..yorumunuz için teşekkürler..

halley

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yavaş yavaş Esracım yavaş yavaş :)

..EsRa..

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renlendirdim şimdi nasıl olmuş:smile:

etiketal305351mas305.jpg

M. AYHAN

🌱Yeni Üye🌱
çok sade ve basit bence bikere bu tür fontlar 95 senesinden beri kullanılıyo gözlerimiz yoruldu artık daha orjinal yeni fontler var onları kullanmanı tavsiye ederim

..EsRa..

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sadeliği severim,basit olmuş olabilir ama şu an için elimden bu kadarı geliyor yeni yeni öğreniyorum çünkü,fonta gelince miss poem yazısını netten aldım firmanın kullandığı font bu yani..(baskıya gidecek bir iş olsaydı o çiçekler kabartmalı olacaktı ve firma adı varak baskı olacaktı bir de böyle düşünseniz sizce nasıl olurdu?)

Spawned

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlk önce "bahar" denilince aklımıza ilk gelen şeyi düşünerek başlayalım : "Rengarenk Çiçekler." Ordan yola çıkarak çalışmalarınızı renklendirmenizi, 1-2 renkle uğramşamanızı tavsiye ederim.Ayrıca yazı puntosunu değiştirip, 3B verirseniz daha hoş durur.Çiçekler gerçekten güzel durmuş.

..EsRa..

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlk önce "bahar" denilince aklımıza ilk gelen şeyi düşünerek başlayalım : "Rengarenk Çiçekler." Ordan yola çıkarak çalışmalarınızı renklendirmenizi, 1-2 renkle uğramşamanızı tavsiye ederim.Ayrıca yazı puntosunu değiştirip, 3B verirseniz daha hoş durur.Çiçekler gerçekten güzel durmuş.

rengarenk oldu zaten daha da mı renklendireyim???

Spawned

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Rengarenkten kastım bahar kreasyonu olduğu için Çiçeklerin hafifden renklendirmesini tercih ederim.

serdar1903

🌱Yeni Üye🌱
Biraz daha çalışman lazım
spring summer okunmuyo
2009 çok ayrı öenmli olan neyse onu yansıt
markamı - yılmı ne önemli?
Ok:bide bloklamalar da sorun war