Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mobilya Mağazası Modellemem

helenistikyay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir mobilya mağazası için yaptığım dış mekan görseli
3ds max ve v-ray

ÇALIŞMANIN HİKAYESİ:

Bir arsa sahibi müteattitin bir mimara bir proje çizmesini istemesiyle başladı, mimar ve müteahhit düşünüp taşınıp arsaya yapılacak en uygun yapının bir mobilya mağazası olabileceğine karar verdiler, mimar projeyi çizdi, müteahhit de beğendi sıra yapının tabelalarda, yerel basında vb. reklamlarda kullanılacak görselini elde etmeye geldi, işte tam burada ben hikayeye dahil oldum, mimardan gerekli çizimleri ve isteklerini aldıktan sonra 3ds max ve v-ray isimli programları kullanarak 3 iş günü sonunda görseli ortaya çıkardım ve teslim ettim, henüz paramı alamadım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

sorix

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.bilbortcu.net
çok güzel olmuş benim gözüme takılan tek şey şu yardeki aydınlatma dubaları lambanın tepesi biraz daha ışık hüzmesi vermeliydi yerdeki ışık patlaması fazla lambanın tepesinde ışık az

fareliadam

🌟Usta Tasarımcı🌟
tamamı senin çiziminse tebrik ederim.

helenistikyay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tamamı benim işim, kendime ait olmayan işleri yayınlamak gibi bir adetim yoktur,
yerdeki aydınlatmarla ilgili de haklısınız, onları düzenlemeyi unuttum, tekrar dönüp bakma şansım da olmadı.
görüş ve eleştirileriniz için teşekkürler

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
tamamı benim işim, kendime ait olmayan işleri yayınlamak gibi bir adetim yoktur,
yerdeki aydınlatmarla ilgili de haklısınız, onları düzenlemeyi unuttum, tekrar dönüp bakma şansım da olmadı.
görüş ve eleştirileriniz için teşekkürler

Konusunu açıp eklediğiniz görselin altına ufak bir brif vermeniz, yapmış olduğunuz uygulamalardan bahsetmeniz, kullandığınız programları belirtirseniz en azından konunuz ile ilgili arkadaşlara doğru yönlendirmeleriniz ve artı eksikleriniz ile; veya kendi yapamadıkları uygulamalar hakkında yardım etme imkanınız doğar. Çalışmanızın öncesi nedir ki, sonrasına bakıyoruz?

Görüş ve eleştiri alabilmenin en kolay yanı açıklayıcı olabilmektir.

helenistikyay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
pekala,
bir arsa sahibi müteattitin bir mimara bir proje çizmesini istemesiyle başladı, mimar ve müteahhit düşünüp taşınıp arsaya yapılacak en uygun yapının bir mobilya mağazası olabileceğine karar verdiler, mimar projeyi çizdi, müteahhit de beğendi sıra yapının tabelalarda, yerel basında vb. reklamlarda kullanılacak görselini elde etmeye geldi, işte tam burada ben hikayeye dahil oldum, mimardan gerekli çizimleri ve isteklerini aldıktan sonra 3ds max ve v-ray isimli programları kullanarak 3 iş günü sonunda görseli ortaya çıkardım ve teslim ettim, henüz paramı alamadım :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Tebrikler. Aydınlatmalar bence yeterli fakat yinede bahsettiğiniz gibi tam %100 bitmiş bir iş değil. Yinede tebrikler.

serozi

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
gorsellestirme.blogspot.com
güzel olmuş eline sağlık.

Binanın inşaatı bittiğinde direk oraya gider paranı alırsın artık inşallah. ) maalesef biraz böyle bu işler :(

selimbabat

🏆Pro Tasarımcı🏆
Böyle bir çalışma kaç paraya yapılıyor çok merak ediyorum :)
Aydınlatır mısınız? Sizin için etikse tabii.

cizerim

🌱Yeni Üye🌱
bu çalışmayı baştan sona yapınca ne kadar bir bedel alınabilir.bende reklamcıyım ama butür cephe kaplamalar yapıyorum sırf müşteriye işi satmak adına ama binayı çizsem ne olur merak ettim fikri olanlar yada yapan mimar arkadaşlarımız açıklarsa sevinirim