Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mp3 Player

designeer_hsn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.designerhsn.com
mp3player.jpg

Benzer konular

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
sanırım coreldraw kullanılmış yanlışım varsa düzeltin bu ve buna benzer soru e sorunlarla karşılaşmamak için en azından hangi programda yapıldığı vb bilgileri geçerseniz seviniriz.. tasarım ise iyi ancak dahada iyi olabilirdi sıkılmış yarıda bırakmış gibisiniz en azından bana öyle hissettirdi kolay gelsin...

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Designeer değilde designer olsa daha kullanışlı olur..Sonuçta marka değil sıfat var orada..:p

Butonlarda kopyala yapıştır yapmayıpta, ışık açılarını biraz farklı verseydin..
Neon gölgeler güzel tebrikler..
Ama yapım aşamalarını ve kullandığın programları konuyu açarken yazarsan yeni başlayanları ve ilüstrasyona meraklıları yönlendirme çok daha kolay olur..
Kolay gelsin..

Rıdvan KAYAHAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.erkaytasarim.com
güzel bi çalışma olduunu öncelikle belirtmek isterim . Şahsen ben coreldrawda böylesine çalışmalar yapmıorum. Belkide yapamıom . Ne biliyim işte. Çünkü coreldraw için her zaman iddalı olduum konu yetersizliği ve kısıtlayıcılığıdır. Sen bunu corelde yaptıına göre baya corelde iddialısın anlaşılan. Genede demem oki başka programlarda corelde uğraştııın ccooook daha kolay bi şekilde çok daha güzel yapabilirsin.

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
corele laf yok :)
başarılı bir çalışma alt kısımdaki gölgelendirme hariç

designeer_hsn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.designerhsn.com
İllüstratörde photoshopta max te iyi biliyorum ama coreldrawım daha iyi ve corelde istediğimiz her şeyi yapabilirz, sadece biraz araştırma...Tabi illüstratördeki gibi görüntürü veremeyiz vermeye kalksakta çok uzun zman kaybımız olur...

darth_cygan

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence biraz dağınık bir çalışma olmuş. çalışmanın kendi içinde bütünlüğü yok. yani ortada bir ışık var ama ben o ışığın ne taraftan geldiğini anlamadım. bir de çizilen butonlar bir dairesel yapı içine oturtulmuş ancak, bu dairesel yapıyla bütünleşmemiş. boşluk bölgeler çok fazla. her buton farklı telden çalıyor. birbirleri arasında tasarım anlamında benzerlik daha doğrusu uyum yok. bence bunlara dikkat etmelisiniz.

iyi çalışmalar